Koszule do karmienia

Koszule do karmienia

Wiemy, że kobieta zarówno przed jak i tuż po ciąży może nie czuć się atrakcyjna i zmysłowa. Na dodatek proponowane przez sklepy ubrania ciążowe często tylko pogarszają sprawę, gdyż wyglądają jak ogromny worek. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć stronę internetową, gdzie kobiety będą mogły znaleźć niezwykle eleganckie ubrania ciążowe, w których na powrót będą czuć się seksownie i zniewalająco. Znajdziecie u nas przepiękne sukienki wizytowe, bieliznę oraz koszule do karmienia, najróżniejsze swetry czy też żakiety.

Bezpieczny sen dziecka

Pościel dla dzieci

W asortymencie naszego sklepu oferujemy szeroki wybór śpiworków, rożków do spania, ochraniaczy do łóżeczek, prześcieradeł i poszewek. Pościel dla dzieci można u nas dostać w rozmiarach odpowiednich dla niemowląt, jak i w wersji "Junior". Przyjemne materiały i kolorowe wzory gwarantują spokojny odpoczynek maluchów.

Zabawki dla chłopców i dziewczynek

Figurki z bajek

Witaj w sklepie Dzieciaczkowo.pl. Prezentujemy figurki odwzorowujące postaci najpopularniejszych gier komputerowych i bajek. Zapraszamy do skorzystania z oferty na zabawki dla chłopców i dziewczynek z różnych grup wiekowych. Znajdziecie Państwo tutaj najmodniejsze i najpopularniejsze artykuły, gry planszowe, zespołowe, maskotki, lalki, artykuły kolekcjonerskie i wiele innych.

Poradnia dziecięca

Psycholog dla dzieci

Nasza poradnia oferuje pomoc młodym osobom, które nie radzą sobie z nauką czy funkcjonowaniem w grupie. Psycholog dla dzieci przeprowadza rozmowy z pacjentem, a także z jego rodzicami. Następnie stawia diagnozę i proponuje odpowiednią terapię. Pomaga także w przypadku problemów w szkole, takich jak dysleksja.

zabawki dla chłopców

zabawki dla chłopców

Twój synek interesuje się piratami? A może jego ulubioną tematyką jest wojsko? Uwielbia wszelkie wyścigówki lub ciężarówki? Niezależnie od jego zainteresowań, idealne zabawki dla chłopców znajdziesz w ofercie naszego internetowego sklepu Dziecka-Sklep.pl. Proponujemy artykuły dziecięce pochodzące od najbardziej popularnych producentów.