Koszule do karmienia

Wiemy, że kobieta zarówno przed jak i tuż po ciąży może nie czuć się atrakcyjna i zmysłowa. Na dodatek proponowane przez sklepy ubrania ciążowe często tylko pogarszają sprawę, gdyż wyglądają jak ogromny worek. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć stronę internetową, gdzie kobiety będą mogły znaleźć niezwykle eleganckie ubrania ciążowe, w których na powrót będą czuć się seksownie i zniewalająco. Znajdziecie u nas przepiękne sukienki wizytowe, bieliznę oraz koszule do karmienia, najróżniejsze swetry czy też żakiety.

Rozliczenia podatkowe

Program pit 2019

Na naszej stronie znajdziesz program pit 2018 za pomocą którego w łatwy sposób rozliczysz swoje podatki. Korzystając z niego otrzymasz kilka pytań, po udzieleniu odpowiedzi komputer znajdzie wniosek i wypełni go za Ciebie. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci na wysłanie wniosku bez wychodzenia z domu.

Wózki składane

Lekkie spacerówki

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć wyłącznie rozwiązania dopasowane zarówno do rodziców, jak i dzieci. Przygotowaliśmy lekkie spacerówki, które pozostają komfortowe dla malucha, a zarazem łatwe do złożenia i przeniesienia przez mamę czy tatę. Wszystkie wózki są składane, jednocześnie prezentując się estetycznie.

Zabawki dla dzieci

Podaruj swojemu dziecku to, co jest w stanie odpowiedzieć na jego potrzeby. Szczególnie w pierwszych latach bardzo ważne jest sięganie po takie rozwiązania, które są adekwatne do wieku. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu - znalazły się tutaj kategorie uwzględniające potrzeby dzieci najmłodszych, jak i tych starszych. Na szczególną uwagę zasługują zabawki dla dzieci w wieku 1 roku. Są niezwykle kolorowe i zachęcają do aktywności, rozwijając tym samym zdolność manualną oraz chwytność dłoni.