Szkolenia Agile

PMP szkolenie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, która od wielu lat zajmuje się przeprowadzaniem niezbędnych w wielu biurach szkoleń PMP dla pracowników, w szczególności tych, którzy zarządzają całą organizacją. Posiadają wiele niezbędnych certyfikatów, które potwierdzają ich kompetencje, ale najważniejsze jest dla nich osiągnięcie zamierzonych celów przez ich klientów. W ich ofercie znajdują się między innymi szkolenia z zakresu zarządzania ryzykiem czy choćby CAPM Exam Prep. Wystarczy zadzwonić, by dobrać odpowiedni kurs.

WTS Saja - obsługa kontroli skarbowych

BEPS

Urzędy skarbowe, czy też sądy administracyjne, a także inne instytucje, jak chociażby Zakład Ubezpieczeń Społecznych mają uprawnienia do przeprowadzania kontroli w przedsiębiorstwach. Firma WTS Saja w ramach usług świadczonych dla swoich klientów, oferuje prowadzenie postępowania podatkowego, w ramach którego przejmiemy na siebie ciężar wyjaśniania niezgodności wykrytych przez inspektorów. Pomagamy także w uzyskiwaniu interpretacji od uprawnionych do wydawania tego typu werdyktów urzędów. Zapraszamy do współpracy!

Mecenas od wielu spraw

Adwokaci Kraków

Witaj w kancelarii Piotra Sołhaja, jednego z najbardziej doświadczonych adwokatów w Krakowie. reprezentujemy naszych Klientów przed sądem różnych instancji, sporządzamy dokumentację, wnioski, pisma, akta. Doradzamy w kwestiach związanych ze sprawami z dziedziny prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, handlowego, rodzinnego i nie tylko. Zajmujemy się także sprawami o odszkodowania. Zakres zainteresowań naszej kancelarii jest bardzo wszechstronny. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego prawnika, skontaktuj się.

Wygoda w prowadzeniu firmy

Księgowość spółki z o.o.

Zdarzyło Ci się jechać przez całe miasto do swojego doradcy podatkowego czy rachunkowego, aby dowieźć jakiś brakujący dokument? No właśnie! Dlatego zamiast męczyć się i marnować swój czas skorzystaj z oferty Fakturomani, która oferuje księgowość spółki z o.o. online. Nasz program umożliwia fakturowanie sprzedaży, raportowanie, sporządzanie deklaracji VAT, wysyłanie druków poprzez pocztę elektroniczną oraz wiele innych możliwości. Dzięki temu będziecie mieli dostęp do wszystkich usług za pomocą kilku kliknięć i to nawet nie wychodząc z domu. Sprawdź nas już teraz!

Introligatornia Warszawa

Dystrybucja ulotek

Specjalnością firmy Unobrand jest między innymi dystrybucja ulotek. Zajmujemy się zarówno ich rozdawaniem w wybranych miejscach, jak i roznoszeniem do skrzynek na listy. Dystrybucja ulotek w naszym wykonaniu to przede wszystkim skuteczność, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Obsługa rachunkowości dla firm

Usługi rachunkowe Poznań

Zakres działalności naszej firmy obejmuje prowadzenie ksiąg rozliczeniowych, sporządzanie bieżących sprawozdań płacowych oraz doradztwo podatkowe. Na życzenie klienta przeprowadzamy również wszelkiego typu wewnętrzne audyty i kontrole. Usługi rachunkowe świadczymy na terenie Poznania, obsługujemy również przedsiębiorstwa niemieckojęzyczne.

Szkolenia dla firm

Publikacje na temat szkoleń

Jeśli interesuje Cię jak funkcjonuje RODO w prawie pracy, albo na jakiej zasadzie odbywa się zatrudnianie cudzoziemców w firmie - to koniecznie przeczytaj nasze publikacje na temat szkoleń. Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji na temat prowadzonych przez nas kursów, które pomagają zwiększyć posiadaną wiedzę i pozytywnie wpływają na efektywność działań.

zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej

Niektóre zdarzenia kończą się tragicznie. Należy wówczas pamiętać, że zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej jest sposobem na uzyskanie niezbędnego wsparcia. Centrum Odszkodowań DRB posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie ubiegania się o rekompensaty związane właśnie z tego tytułu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie oraz z należną rodzinie wrażliwością. Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji, sporządzeniu pozwu oraz reprezentujemy Klientów w trakcie rozprawy bądź negocjacji prowadzonych z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.