Mecenas od wielu spraw

Adwokaci Kraków

Witaj w kancelarii Piotra Sołhaja, jednego z najbardziej doświadczonych adwokatów w Krakowie. reprezentujemy naszych Klientów przed sądem różnych instancji, sporządzamy dokumentację, wnioski, pisma, akta. Doradzamy w kwestiach związanych ze sprawami z dziedziny prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, handlowego, rodzinnego i nie tylko. Zajmujemy się także sprawami o odszkodowania. Zakres zainteresowań naszej kancelarii jest bardzo wszechstronny. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego prawnika, skontaktuj się.

Beps

Beps

Przygotowanie dokumentacji cen transferowych w 2017 roku powinno uwzględniać wytyczne zawarte w projekcie OECD, pod nazwą BEPS. Jest to dokument, który ma zapobiegać erozji podatkowej i unikania płacenia obciążeń fiskalnych. Eksperci WTS Saja są na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie, dlatego też gwarantujemy profesjonalne przygotowanie dokumentacji.

Skup przedmiotów za gotówkę

Lombard Wola

Jeżeli potrzebujesz pozbyć się niechcianych przedmiotów lub masz inny powód, żeby wymienić je na gotówkę, nasz lombard chętnie je od Ciebie kupi. Po rozsądnych negocjacjach kupimy właściwie każdy przedmiot - sprzedasz u nas złote monety, biżuterię, antyczną szafę, a nawet nieruchomość. Zapraszamy po darmową wycenę do naszego punktu na warszawskiej Woli.

Podaruj bliskim czyste złoto 10g

Sztabka złota 10g

Szukasz pomysłu na urodzinowy podarunek, ślub lub inną ważną uroczystość? Złota sztabka na prezent pozytywnie zaskoczy obdarowanego, zapewniając mu inwestycje na przyszłość. Próba kruszcu wynosi 999,9 (24 karaty) i jest on dostępny w różnych wariantach wagowych. Istnieje także możliwość wykonania okolicznościowego grawera. Sprawdź nasze sztabki złota 10g.

Agencja ubezpieczeniowa

ubezpieczenie Assistance

Nasza firma zajmuje się sprzedażą polis na życie oraz ochrony OC i AC dla przedsiębiorców i Klientów fizycznych. Z nami wykupisz ubezpieczenie Assistance dla swojego samochodu, a także zadbasz o obronę własnej działalności gospodarczej przed ewentualnym ryzykiem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakresie różnych rodzajów prewencji.

Audyt Safety

Pomoc w zakładaniu firmy

Biuro rachunkowe wspiera klientów w procesie rejestracji nowych organizmów gospodarczych. Można tutaj uzyskać pomoc w zakładaniu firmy, polegającą na wypełnianiu wniosku do CEiDG lub KRS, zgłaszaniu do US i ZUS. Przedsiębiorca nie musi zaprzątać sobie głowy dokumentacją, biuro będzie go reprezentowało przed urzędami i organami administracji.

Graftax

Księgowość

Prowadzimy dla Państwa profesjonalne usługi księgowe, dzięki którym możliwe jest tworzenie rozliczeń finansowych potrzebnych w Waszych przedsiębiorstwach. Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem w obsłudze różnego typu podmiotów na rynku polskim oraz międzynarodowym. Nasi specjaliści to zespół działający w zakresie rozliczeń podatkowych oraz kadrowych. Zajmujemy się aktami związanymi z płacami praz urlopami pracowników. Specjalizujemy się również w zagadnieniach dotyczących windykacji. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu.

Doradztwo podatkowe we Wrocławiu

Doradztwo podatkowe Wrocław

Już od dłuższego czasu prowadzimy naszą profesjonalną kancelarią doradcy podatkowego, którego jedną z form działania jest doradztwo podatkowe. Wrocław to miasto, gdzie posiadamy siedzibę - zarówno my, jak i znaczna część naszych klientów. Posiadamy kompleksową wiedzę z dziedziny księgowości oraz kadr, którą konsekwentnie rozwijamy i stale aktualizujemy o nowe, bądź ulegające zmianom przepisy. Zapraszamy!

Gadżety reklamowe dla Twojej firmy

Akcesoria marketingowe

Od zawsze lubisz się wyróżniać, a od czasu założenia swojej działalności szczególnie? Jeśli chcesz dotrzeć do nowych klientów, to postaw na sprawdzone artykuły promocyjne. Nasza firma może zaoferować Ci sensoryczne akcesoria marketingowe. Dzięki namacalnej możliwości zapoznania się z Twoją ofertą, klient łatwiej się do Ciebie przekona.

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw z zakresu Ppoż i BHP

usługi przeciwpożarowe Kraków

Obiekty przemysłowe są najbardziej narażone, jeśli chodzi o możliwość zaprószenia ognia w związku z dużą ilością występowania zakładowych maszyn. Nasza firma świadczy swoje usługi przeciwpożarowe w Krakowie i okolicach. W ich zakres wchodzą: rozbudowane szkolenia, nadzór nad placówkami przemysłowymi, handlowymi i przemysłowymi oraz doradztwo w obszarze bezpieczeństwa

Krajowy system elektronicznych faktur

KSeF

Wiedząc, jak cenna jest pewność siebie w dzisiejszym świecie, nasza firma KSeF to gwarancja stabilności i niezawodności. Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale je przewyższają. Decydując się na nasze usługi, zyskujesz partnera, którego celem jest Twoje zadowolenie. Profesjonalizm, zaangażowanie i innowacyjność to nasze kluczowe cechy. Dołącz do zadowolonych klientów KSeF i pozwól nam pokazać Ci, co to znaczy prawdziwa jakość. Skontaktuj się już dzisiaj i zapewnij sobie lepszą przyszłość!

Agencja ubezpieczeniowa

Multiagencja ubezpieczeniowa

Jesteśmy biurem, które świadczy usługi dla firm z zakresu OC, AC, polis na życie lub majątkowych. Jako multiagencja ubezpieczeniowa współpracujemy z wieloma Towarzystwami Finansowymi, które pozostają do Państwa dyspozycji. Oferujemy także całościowe wsparcie naszych pracowników oraz szkolenia z branży finansowej. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo już dziś! Z nami nic Cię nie zaskoczy.