Mecenas od wielu spraw

Adwokaci Kraków

Witaj w kancelarii Piotra Sołhaja, jednego z najbardziej doświadczonych adwokatów w Krakowie. reprezentujemy naszych Klientów przed sądem różnych instancji, sporządzamy dokumentację, wnioski, pisma, akta. Doradzamy w kwestiach związanych ze sprawami z dziedziny prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, handlowego, rodzinnego i nie tylko. Zajmujemy się także sprawami o odszkodowania. Zakres zainteresowań naszej kancelarii jest bardzo wszechstronny. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego prawnika, skontaktuj się.

Wygoda w prowadzeniu firmy

Księgowość spółki z o.o.

Zdarzyło Ci się jechać przez całe miasto do swojego doradcy podatkowego czy rachunkowego, aby dowieźć jakiś brakujący dokument? No właśnie! Dlatego zamiast męczyć się i marnować swój czas skorzystaj z oferty Fakturomani, która oferuje księgowość spółki z o.o. online. Nasz program umożliwia fakturowanie sprzedaży, raportowanie, sporządzanie deklaracji VAT, wysyłanie druków poprzez pocztę elektroniczną oraz wiele innych możliwości. Dzięki temu będziecie mieli dostęp do wszystkich usług za pomocą kilku kliknięć i to nawet nie wychodząc z domu. Sprawdź nas już teraz!

Wirtualne biuro

Wynajem adresu Warszawa

Wychodząc naprzeciw najczęstszym problemom, z którymi zmierzyć się musi początkujący przedsiębiorca, oferujemy możliwość założenia wirtualnego biura w Warszawie. Wynajem adresu świetnie sprawdza się do celów rejestracyjnych firmy. Uznana biznesowa lokalizacja to też łatwy sposób na podniesienie prestiżu spółki.

Artykuły plastyczne i papiernicze

Archiwizacja dokumentów

W naszej ofercie dostępne są niedrogie i świetnie sprawdzające się w trakcie użytkowania materiały papiernicze i plastyczne. Dzięki naszym pudłom zbiorczym i segregatorom z łatwością zorganizują Państwo przestrzeń biurową i przechowają materiały związane z działalnością firmy. Polecamy fascykuły z etykietą oraz segregatory.

Firma detektywistyczna

Detektyw Busko-Zdrój

Agencja świadczy usługi zdobywania danych na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych. Detektyw ma siedzibę w Busku-Zdroju, ale działania prowadzone są bez ograniczeń terytorialnych, w Polsce i za granicą. Firma gwarantuje zachowanie pełnej dyskrecji, poszanowania prywatności i zgodność postępowania z prawem.

Beps

Beps

Przygotowanie dokumentacji cen transferowych w 2017 roku powinno uwzględniać wytyczne zawarte w projekcie OECD, pod nazwą BEPS. Jest to dokument, który ma zapobiegać erozji podatkowej i unikania płacenia obciążeń fiskalnych. Eksperci WTS Saja są na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie, dlatego też gwarantujemy profesjonalne przygotowanie dokumentacji.

Skup przedmiotów za gotówkę

Lombard Wola

Jeżeli potrzebujesz pozbyć się niechcianych przedmiotów lub masz inny powód, żeby wymienić je na gotówkę, nasz lombard chętnie je od Ciebie kupi. Po rozsądnych negocjacjach kupimy właściwie każdy przedmiot - sprzedasz u nas złote monety, biżuterię, antyczną szafę, a nawet nieruchomość. Zapraszamy po darmową wycenę do naszego punktu na warszawskiej Woli.

Podaruj bliskim czyste złoto 10g

Sztabka złota 10g

Szukasz pomysłu na urodzinowy podarunek, ślub lub inną ważną uroczystość? Złota sztabka na prezent pozytywnie zaskoczy obdarowanego, zapewniając mu inwestycje na przyszłość. Próba kruszcu wynosi 999,9 (24 karaty) i jest on dostępny w różnych wariantach wagowych. Istnieje także możliwość wykonania okolicznościowego grawera. Sprawdź nasze sztabki złota 10g.

Agencja ubezpieczeniowa

ubezpieczenie Assistance

Nasza firma zajmuje się sprzedażą polis na życie oraz ochrony OC i AC dla przedsiębiorców i Klientów fizycznych. Z nami wykupisz ubezpieczenie Assistance dla swojego samochodu, a także zadbasz o obronę własnej działalności gospodarczej przed ewentualnym ryzykiem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakresie różnych rodzajów prewencji.

Audyt Safety

Pomoc w zakładaniu firmy

Biuro rachunkowe wspiera klientów w procesie rejestracji nowych organizmów gospodarczych. Można tutaj uzyskać pomoc w zakładaniu firmy, polegającą na wypełnianiu wniosku do CEiDG lub KRS, zgłaszaniu do US i ZUS. Przedsiębiorca nie musi zaprzątać sobie głowy dokumentacją, biuro będzie go reprezentowało przed urzędami i organami administracji.

Graftax

Księgowość

Prowadzimy dla Państwa profesjonalne usługi księgowe, dzięki którym możliwe jest tworzenie rozliczeń finansowych potrzebnych w Waszych przedsiębiorstwach. Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem w obsłudze różnego typu podmiotów na rynku polskim oraz międzynarodowym. Nasi specjaliści to zespół działający w zakresie rozliczeń podatkowych oraz kadrowych. Zajmujemy się aktami związanymi z płacami praz urlopami pracowników. Specjalizujemy się również w zagadnieniach dotyczących windykacji. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu.

Agencja pracy

agencja doradztwa personalnego Warszawa

Doświadczona agencja doradztwa personalnego - Warszawa zaprasza do współpracy. Rzetelna wiedza w tym zakresie pozwoliła nam na wypracowanie rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie zatrudniać najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Decydując się na współpracę z nami możesz być pewien, że nasza agencja doradztwa personalnego z Warszawy spełni wszystkie Twoje wymagania.

Szkolenie lejek konwersji

Lejek konwersji

Lejek konwersji to model, który przedstawia etapy, przez które przechodzi użytkownik od momentu wejścia na stronę internetową do dokonania zakupu lub wykonania określonej akcji, np. wypełnienia formularza kontaktowego. Nasze szkolenie prezentuje różne sposoby na zoptymalizowanie poszczególnych etapów lejka, aby zwiększyć skuteczność działań marketingowych i sprzedażowych. Kurs jest przydatnym źródłem wiedzy dla właścicieli stron internetowych, marketerów i osób zajmujących się e-commerce, którzy chcą zwiększyć swoją skuteczność w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów czy usług online.

Doradztwo podatkowe we Wrocławiu

Doradztwo podatkowe Wrocław

Już od dłuższego czasu prowadzimy naszą profesjonalną kancelarią doradcy podatkowego, którego jedną z form działania jest doradztwo podatkowe. Wrocław to miasto, gdzie posiadamy siedzibę - zarówno my, jak i znaczna część naszych klientów. Posiadamy kompleksową wiedzę z dziedziny księgowości oraz kadr, którą konsekwentnie rozwijamy i stale aktualizujemy o nowe, bądź ulegające zmianom przepisy. Zapraszamy!