Mecenas od wielu spraw

Adwokaci Kraków

Witaj w kancelarii Piotra Sołhaja, jednego z najbardziej doświadczonych adwokatów w Krakowie. reprezentujemy naszych Klientów przed sądem różnych instancji, sporządzamy dokumentację, wnioski, pisma, akta. Doradzamy w kwestiach związanych ze sprawami z dziedziny prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, handlowego, rodzinnego i nie tylko. Zajmujemy się także sprawami o odszkodowania. Zakres zainteresowań naszej kancelarii jest bardzo wszechstronny. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego prawnika, skontaktuj się.

Wygoda w prowadzeniu firmy

Księgowość spółki z o.o.

Zdarzyło Ci się jechać przez całe miasto do swojego doradcy podatkowego czy rachunkowego, aby dowieźć jakiś brakujący dokument? No właśnie! Dlatego zamiast męczyć się i marnować swój czas skorzystaj z oferty Fakturomani, która oferuje księgowość spółki z o.o. online. Nasz program umożliwia fakturowanie sprzedaży, raportowanie, sporządzanie deklaracji VAT, wysyłanie druków poprzez pocztę elektroniczną oraz wiele innych możliwości. Dzięki temu będziecie mieli dostęp do wszystkich usług za pomocą kilku kliknięć i to nawet nie wychodząc z domu. Sprawdź nas już teraz!

Wirtualne biuro

Wynajem adresu Warszawa

Wychodząc naprzeciw najczęstszym problemom, z którymi zmierzyć się musi początkujący przedsiębiorca, oferujemy możliwość założenia wirtualnego biura w Warszawie. Wynajem adresu świetnie sprawdza się do celów rejestracyjnych firmy. Uznana biznesowa lokalizacja to też łatwy sposób na podniesienie prestiżu spółki.

Artykuły plastyczne i papiernicze

Archiwizacja dokumentów

W naszej ofercie dostępne są niedrogie i świetnie sprawdzające się w trakcie użytkowania materiały papiernicze i plastyczne. Dzięki naszym pudłom zbiorczym i segregatorom z łatwością zorganizują Państwo przestrzeń biurową i przechowają materiały związane z działalnością firmy. Polecamy fascykuły z etykietą oraz segregatory.

Firma detektywistyczna

Detektyw Busko-Zdrój

Agencja świadczy usługi zdobywania danych na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych. Detektyw ma siedzibę w Busku-Zdroju, ale działania prowadzone są bez ograniczeń terytorialnych, w Polsce i za granicą. Firma gwarantuje zachowanie pełnej dyskrecji, poszanowania prywatności i zgodność postępowania z prawem.

Beps

Przygotowanie dokumentacji cen transferowych w 2017 roku powinno uwzględniać wytyczne zawarte w projekcie OECD, pod nazwą BEPS. Jest to dokument, który ma zapobiegać erozji podatkowej i unikania płacenia obciążeń fiskalnych. Eksperci WTS Saja są na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie, dlatego też gwarantujemy profesjonalne przygotowanie dokumentacji.

Skup przedmiotów za gotówkę

Lombard Wola

Jeżeli potrzebujesz pozbyć się niechcianych przedmiotów lub masz inny powód, żeby wymienić je na gotówkę, nasz lombard chętnie je od Ciebie kupi. Po rozsądnych negocjacjach kupimy właściwie każdy przedmiot - sprzedasz u nas złote monety, biżuterię, antyczną szafę, a nawet nieruchomość. Zapraszamy po darmową wycenę do naszego punktu na warszawskiej Woli.