Mecenas od wielu spraw

Adwokaci Kraków

Witaj w kancelarii Piotra Sołhaja, jednego z najbardziej doświadczonych adwokatów w Krakowie. reprezentujemy naszych Klientów przed sądem różnych instancji, sporządzamy dokumentację, wnioski, pisma, akta. Doradzamy w kwestiach związanych ze sprawami z dziedziny prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, handlowego, rodzinnego i nie tylko. Zajmujemy się także sprawami o odszkodowania. Zakres zainteresowań naszej kancelarii jest bardzo wszechstronny. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego prawnika, skontaktuj się.

Wygoda w prowadzeniu firmy

Księgowość spółki z o.o.

Zdarzyło Ci się jechać przez całe miasto do swojego doradcy podatkowego czy rachunkowego, aby dowieźć jakiś brakujący dokument? No właśnie! Dlatego zamiast męczyć się i marnować swój czas skorzystaj z oferty Fakturomani, która oferuje księgowość spółki z o.o. online. Nasz program umożliwia fakturowanie sprzedaży, raportowanie, sporządzanie deklaracji VAT, wysyłanie druków poprzez pocztę elektroniczną oraz wiele innych możliwości. Dzięki temu będziecie mieli dostęp do wszystkich usług za pomocą kilku kliknięć i to nawet nie wychodząc z domu. Sprawdź nas już teraz!

Wirtualne biuro

Wynajem adresu Warszawa

Wychodząc naprzeciw najczęstszym problemom, z którymi zmierzyć się musi początkujący przedsiębiorca, oferujemy możliwość założenia wirtualnego biura w Warszawie. Wynajem adresu świetnie sprawdza się do celów rejestracyjnych firmy. Uznana biznesowa lokalizacja to też łatwy sposób na podniesienie prestiżu spółki.

Artykuły plastyczne i papiernicze

Archiwizacja dokumentów

W naszej ofercie dostępne są niedrogie i świetnie sprawdzające się w trakcie użytkowania materiały papiernicze i plastyczne. Dzięki naszym pudłom zbiorczym i segregatorom z łatwością zorganizują Państwo przestrzeń biurową i przechowają materiały związane z działalnością firmy. Polecamy fascykuły z etykietą oraz segregatory.

Polisy dla kilku aut

ubezpieczenia flotowe

Posiadając co najmniej 5 samochodów ciężarowych, możesz starać się o inne warunki polisy. To tak zwane ubezpieczenia flotowe, które pozwalają na minimalizację wydatków, co jest niezmiernie ważne przy obecnych cenach, jakie proponują firmy. Nasi konsultanci w oparciu o kilka informacji, będą w stanie wyliczyć składki.

Firma detektywistyczna

Detektyw Busko-Zdrój

Agencja świadczy usługi zdobywania danych na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych. Detektyw ma siedzibę w Busku-Zdroju, ale działania prowadzone są bez ograniczeń terytorialnych, w Polsce i za granicą. Firma gwarantuje zachowanie pełnej dyskrecji, poszanowania prywatności i zgodność postępowania z prawem.

Beps

Przygotowanie dokumentacji cen transferowych w 2017 roku powinno uwzględniać wytyczne zawarte w projekcie OECD, pod nazwą BEPS. Jest to dokument, który ma zapobiegać erozji podatkowej i unikania płacenia obciążeń fiskalnych. Eksperci WTS Saja są na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie, dlatego też gwarantujemy profesjonalne przygotowanie dokumentacji.