Szkolenia Agile

PMP szkolenie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, która od wielu lat zajmuje się przeprowadzaniem niezbędnych w wielu biurach szkoleń PMP dla pracowników, w szczególności tych, którzy zarządzają całą organizacją. Posiadają wiele niezbędnych certyfikatów, które potwierdzają ich kompetencje, ale najważniejsze jest dla nich osiągnięcie zamierzonych celów przez ich klientów. W ich ofercie znajdują się między innymi szkolenia z zakresu zarządzania ryzykiem czy choćby CAPM Exam Prep. Wystarczy zadzwonić, by dobrać odpowiedni kurs.

WTS Saja - obsługa kontroli skarbowych

BEPS

Urzędy skarbowe, czy też sądy administracyjne, a także inne instytucje, jak chociażby Zakład Ubezpieczeń Społecznych mają uprawnienia do przeprowadzania kontroli w przedsiębiorstwach. Firma WTS Saja w ramach usług świadczonych dla swoich klientów, oferuje prowadzenie postępowania podatkowego, w ramach którego przejmiemy na siebie ciężar wyjaśniania niezgodności wykrytych przez inspektorów. Pomagamy także w uzyskiwaniu interpretacji od uprawnionych do wydawania tego typu werdyktów urzędów. Zapraszamy do współpracy!

przesyłki kurierskie

Firmy kurierskie

Jeśli potrzebna jest Wam pomoc ze strony rzetelnej i sprawdzonej firmy kurierskiej zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, jakiej szczegóły zaprezentowane zostały na naszej stronie internetowej. Przygotowane przez nas rozwiązania to szybkie i bezpieczne sposoby na dostarczenie Waszych paczek. Obsługujemy adresatów na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Oferowane są przez nas najtańsze przesyłki, dlatego też nasza propozycja cieszy się tak dużym uznaniem i zainteresowaniem ze strony klientów.

http://www.dorianrs.pl/

Sprzątanie firm Warszawa

Świadczymy Państwu profesjonalne usługi związane z myciem, czyszczeniem i sprzątaniem biur, realizujemy zarówno zlecenia dla firm, jak również zarządców np. osiedli. Działamy zawsze w pełni fachowo, oferujemy niskie ceny za realizowane przez nas zlecenia, a kompleksowość usług sprawia, że będziecie Państwo zadowoleni. Zajmujemy się największymi problemami, szybko je eliminujemy, a dzięki wykwalifikowanej kadrze i skutecznym preparatom, podejmujemy się każdemu zadaniu, nawet na największych powierzchniach.

Mecenas od wielu spraw

Adwokaci Kraków

Witaj w kancelarii Piotra Sołhaja, jednego z najbardziej doświadczonych adwokatów w Krakowie. reprezentujemy naszych Klientów przed sądem różnych instancji, sporządzamy dokumentację, wnioski, pisma, akta. Doradzamy w kwestiach związanych ze sprawami z dziedziny prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, handlowego, rodzinnego i nie tylko. Zajmujemy się także sprawami o odszkodowania. Zakres zainteresowań naszej kancelarii jest bardzo wszechstronny. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego prawnika, skontaktuj się.

Wygoda w prowadzeniu firmy

Księgowość spółki z o.o.

Zdarzyło Ci się jechać przez całe miasto do swojego doradcy podatkowego czy rachunkowego, aby dowieźć jakiś brakujący dokument? No właśnie! Dlatego zamiast męczyć się i marnować swój czas skorzystaj z oferty Fakturomani, która oferuje księgowość spółki z o.o. online. Nasz program umożliwia fakturowanie sprzedaży, raportowanie, sporządzanie deklaracji VAT, wysyłanie druków poprzez pocztę elektroniczną oraz wiele innych możliwości. Dzięki temu będziecie mieli dostęp do wszystkich usług za pomocą kilku kliknięć i to nawet nie wychodząc z domu. Sprawdź nas już teraz!

Introligatornia Warszawa

Dystrybucja ulotek

Specjalnością firmy Unobrand jest między innymi dystrybucja ulotek. Zajmujemy się zarówno ich rozdawaniem w wybranych miejscach, jak i roznoszeniem do skrzynek na listy. Dystrybucja ulotek w naszym wykonaniu to przede wszystkim skuteczność, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Obsługa rachunkowości dla firm

Usługi rachunkowe Poznań

Zakres działalności naszej firmy obejmuje prowadzenie ksiąg rozliczeniowych, sporządzanie bieżących sprawozdań płacowych oraz doradztwo podatkowe. Na życzenie klienta przeprowadzamy również wszelkiego typu wewnętrzne audyty i kontrole. Usługi rachunkowe świadczymy na terenie Poznania, obsługujemy również przedsiębiorstwa niemieckojęzyczne.