Odzież od producenta

Odzież reklamowa

Odzież reklamowa od samego producenta. Tworzenie odzieży reklamowej na bazie odzieży sportowej cenionych marek. Wszystkie nasze produkty dostępne pod adresem http://martessport.com.pl/pl/odziez_reklamowa.html. Poznaj szczegóły w ramach czego powstaje nasza odzież reklamowa. Korzystaj z możliwości jakie dajemy naszym klientom.

Ceramika reklamowa

Naszą specjalnością jest wysokiej jakości ceramika reklamowa. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór wyjątkowej klasy produktów, wyróżniających się oryginalną stylistyką, nietypową kolorystyka oraz intrygująca formą. Staramy się komponować naszą ofertę tak, aby trafiała do szerokiego grona odbiorców. Jednocześnie zależy nam na zachowaniu charakterystycznego, ekskluzywnego profilu działalności naszej firmy.

Greenprint - t-shirty z logo firmy

Koszulki reklamowe

Jeśli wybierasz się na targi czy inne wydarzenie publiczne, zdecyduj się na koszulki reklamowe, które będą rozpowszechniać logo Twojej firmy. Greenprint wykona dla Ciebie nadruk odpowiednią metodą. Polecamy sposób sitodruku, cyfrowy, a także haftu. Skontaktuj się z nami, przedstaw swój projekt i razem go omówmy.

Wieczorowe kreacje od Zienia

Maciej Zień

Znany polski projektant Maciej Zień zabłysnął na modowym rynku już blisko 20 lat temu. Jego marka ZIEŃ powstała w 1997 roku i do dziś uznawana jest za jedną z najchętniej wybieranych przez gwiazdy show biznesu. Projektant ma doskonałą rękę do kreacji wieczorowych i ślubnych. Ostatnio ubrał m.in. Agatę Kuleszę na galę Oscarów.

Tablice informacyjne

Nasza firma produkuje eleganckie tablice informacyjne. Pozwalają one szybko odnaleźć się w nowym miejscu. Dlatego ustawia się je nie tylko w parkach, ale także w miastach. Można u nas zamówić również inne elementy małej architektury ulicznej, takie jak ławki, czy kosze. Więcej informacji o naszym asortymencie znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.