Wykonywanie napraw MAN

Man serwis

W ofercie naszego centrum motoryzacyjnego znajdziecie pomoc ze strony naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Znajdziecie u nas wykonywany serwis samochodów MAN. Przygotowane przez nas zostaną naprawy przywracające sprawność dla Waszych pojazdów ciężarowych. Gwarantujemy niskie ceny.

Usługi przewożenia osób

Przewóz osób

Firma Complex to jedno z najbardziej doświadczonych w naszym kraju przedsiębiorstw, które organizują profesjonalny i regularny przewóz osób do Niemiec i Holandii. Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanych kierowców nasze podróże przebiegają sprawnie, bezpiecznie oraz komfortowo. Zapewniamy korzystne ceny.

Lakiernia proszkowa

Nasza firma to profesjonalna lakiernia proszkowa, dzięki której możliwe jest równomierne pokrywanie warstwami farby danych powierzchni, w tym także aluminiowych. Stosowane są one zwłaszcza w przypadku karoserii samochodów czy urządzeń oraz maszyn. Stanowią one bowiem odporne na urazy mechaniczne powłoki.

Najpiękniejsze rowery

Rowery miejskie Poznań

Zapraszamy do zapoznania się z najlepszą ofertą rowerów miejskich w Poznaniu! Znajdziesz u nas sprzęt odznaczający się pięknem wykonania oraz dużą solidnością, dodatkowo w bardzo atrakcyjnych cenach. Wejdź na naszą stronę internetową, obejrzyj proponowane modele i odwiedź salon jeszcze dziś, zapraszamy.

Zabezpieczenia do remontów

plomby plastikowe

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której zaprezentowane zostały plomby plastikowe. Nasze uniwersalne produkty z metalowymi komorami plombującymi wykorzystywane są w różnych branżach i cieszą się duża popularnością wśród naszych klientów, którzy cenią je za wysoką jakością wykonania oraz trwałość. Produkowane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu macie Państwo pewność ich długoletniego wykorzystywania. Zachęcamy do zakupów w naszym e-sklepie.

Wynajem autobusów z lotniska

Transport na lotnisko Łódź

W trosce o komfort i wygodę naszych klientów, na zlecenie organizujemy również z Łodzi transport na lotnisko krajowe lub międzynarodowe. Oferujemy wygodny, spokojny przejazd w komfortowych warunkach (pojazdy są klimatyzowane i posiadają toalety). Nasi wykwalifikowani kierowcy na żądanie klienta dowiozą go w dowolne miejsce (także poza granice miasta).

Czyszczenie i regeneracja układów wtryskowych

Naprawa wtryskiwaczy BMW

Awarię systemów doprowadzających paliwo do silnika mogą sygnalizować problemy, takie jak zwiększone spalanie lub konieczność wielokrotnego odpalania samochodu. Niezależnie od tego, czy potrzebne będzie Ci tylko czyszczenie czy naprawa wtryskiwaczy w BMW, zgłoś się do naszego warsztatu, jeśli tylko dostrzegasz jakiekolwiek problemy w działaniu swojego auta.

Szlifierki do obróbki metalu

Doskonale rozumiemy potrzeby rynku oraz branży przemysłowej, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć klientom rozwiązania wyjątkowe i bardzo funkcjonalne. Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnych centrów obróbczych oraz indywidualnych maszyn, takich jak szlifierki do obróbki metalu. Od standardowych różnią się one tym, że są sterowane za pomocą specjalnie przygotowanego oprogramowania komputerowego. Dzięki temu, mogą precyzyjniej wykonać zadania i jednolicie skroić każdy element. Przekłada się to na doskonałe efekty końcowe.

www.helena-ts.pl

Transport kontenerów

Jeśli chodzi o usługi takie jak międzynarodowy transport kontenerów to z pewnością jesteśmy liderem tej branży. Nasza spedycja opiera się o wieloletnie doświadczenie i współpracę z olbrzymią ilością przedsiębiorstw. Jesteśmy głęboko przekonani, że każdy nowy kontrahent będzie zadowolony ponad wszelką miarę z oferowanej spedycji. Jeżeli interesuje Państwa właśnie taka oferta, po prostu zapraszamy do kontaktu!

Ładowanie pojazdów z napędem elektrycznym

Stacje ładowania samochodów

Jeśli interesuje Cię temat elektromobilności i chcesz otworzyć własną działalność, to sprawdź naszą ofertę. Jeśli zdecydujesz się zamówić nasze stacje ładowania samochodów, to zawieziemy je we wskazane miejsce i zainstalujemy. W ramach naszej oferty zapewniamy również zdalny monitoring oraz serwis punktów czerpania energii dla aut.