Usługi przewożenia osób

Przewóz osób

Firma Complex to jedno z najbardziej doświadczonych w naszym kraju przedsiębiorstw, które organizują profesjonalny i regularny przewóz osób do Niemiec i Holandii. Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanych kierowców nasze podróże przebiegają sprawnie, bezpiecznie oraz komfortowo. Zapewniamy korzystne ceny.

Lakiernia proszkowa

Nasza firma to profesjonalna lakiernia proszkowa, dzięki której możliwe jest równomierne pokrywanie warstwami farby danych powierzchni, w tym także aluminiowych. Stosowane są one zwłaszcza w przypadku karoserii samochodów czy urządzeń oraz maszyn. Stanowią one bowiem odporne na urazy mechaniczne powłoki.

Najpiękniejsze rowery

Rowery miejskie Poznań

Zapraszamy do zapoznania się z najlepszą ofertą rowerów miejskich w Poznaniu! Znajdziesz u nas sprzęt odznaczający się pięknem wykonania oraz dużą solidnością, dodatkowo w bardzo atrakcyjnych cenach. Wejdź na naszą stronę internetową, obejrzyj proponowane modele i odwiedź salon jeszcze dziś, zapraszamy.

Zabezpieczenia do remontów

plomby plastikowe

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której zaprezentowane zostały plomby plastikowe. Nasze uniwersalne produkty z metalowymi komorami plombującymi wykorzystywane są w różnych branżach i cieszą się duża popularnością wśród naszych klientów, którzy cenią je za wysoką jakością wykonania oraz trwałość. Produkowane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu macie Państwo pewność ich długoletniego wykorzystywania. Zachęcamy do zakupów w naszym e-sklepie.

Czyszczenie i regeneracja układów wtryskowych

Naprawa wtryskiwaczy BMW

Awarię systemów doprowadzających paliwo do silnika mogą sygnalizować problemy, takie jak zwiększone spalanie lub konieczność wielokrotnego odpalania samochodu. Niezależnie od tego, czy potrzebne będzie Ci tylko czyszczenie czy naprawa wtryskiwaczy w BMW, zgłoś się do naszego warsztatu, jeśli tylko dostrzegasz jakiekolwiek problemy w działaniu swojego auta.

Szlifierki do obróbki metalu

Doskonale rozumiemy potrzeby rynku oraz branży przemysłowej, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć klientom rozwiązania wyjątkowe i bardzo funkcjonalne. Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnych centrów obróbczych oraz indywidualnych maszyn, takich jak szlifierki do obróbki metalu. Od standardowych różnią się one tym, że są sterowane za pomocą specjalnie przygotowanego oprogramowania komputerowego. Dzięki temu, mogą precyzyjniej wykonać zadania i jednolicie skroić każdy element. Przekłada się to na doskonałe efekty końcowe.

www.helena-ts.pl

Transport kontenerów

Jeśli chodzi o usługi takie jak międzynarodowy transport kontenerów to z pewnością jesteśmy liderem tej branży. Nasza spedycja opiera się o wieloletnie doświadczenie i współpracę z olbrzymią ilością przedsiębiorstw. Jesteśmy głęboko przekonani, że każdy nowy kontrahent będzie zadowolony ponad wszelką miarę z oferowanej spedycji. Jeżeli interesuje Państwa właśnie taka oferta, po prostu zapraszamy do kontaktu!

Renowacja elementów samochodów ciężarowych

Naprawa siłowników pneumatycznych

Swoje usługi oferujemy nie tylko firmom działającym na terenie kraju, ale także. Dzięki nam zużyte elementy pojazdów mogą bez problemu funkcjonować jeszcze przez wiele lat. Naszą specjalnością jest naprawa siłowników pneumatycznych wykorzystywanych w samochodach ciężarowy. Ich renowacje przeprowadzamy już od ponad 40 lat.

Mechanika samochodowa

Czyszczenie filtra cząstek stałych

Nasza firma świadczy usługi związane z naprawą elektroniki samochodowej oraz mechaniką. Wykonujemy także czyszczenie filtra cząsteczek stałych, z wykorzystaniem specjalnie do tego przeznaczonej maszyny. Nasi mechanicy są do Państwa dyspozycji zarówno w dni powszednie, jak i weekendy, co pozwala zapewnić kompleksowe usługi.

Części przemysłowe

Pasy klinowe

W asortymencie produktów naszej firmy znaleźć można bogaty wybór części stosowanych w szeroko pojętym przemyśle. Są to między innymi solidne pasy klinowe, zespolone, okrągłe czy wieloklinowe. Są one najczęściej wykonywane z linki stalowej czy kevlarowej. Proponujemy także warianty przeznaczone do łączenia na gorąco.

Maszyny do gięcia metalu

Prasy hydrauliczne

Nasza firma już od lat zajmuje się sprzedażą sprawdzonych i niezawodnych maszyn do obróbki metali. Wśród nich znajdują się także prasy hydrauliczne o dużej powierzchni pracy,. Świetnie sprawdzą się zarówno w warsztatach, zakładach produkcyjnych i w wielu innych miejscach. Po zakupie naszej maszyny zapewniamy wdrożenie jej przyszłych operatorów.

Naprawa aut

Serwis BMW

Jeśli chcą Państwo oddać w zaufane ręce swój samochód zapraszamy do autoryzowanego warsztatu. Serwis BMW, który prowadzimy przy salonie w Kaliszu zapewnia najwyższą jakość obsługi. Posiadamy oryginalne części zamienne, posługujemy się nowoczesnymi technologiami, a także współpracujemy z producentem, co przełoży się na zmniejszenie awaryjności samochodu w przyszłości.