Realizowanie przeprowadzek za granicę

Przeprowadzki międzynarodowe

Pragniemy realizować w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi dla naszych klientów, dlatego też zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty na przeprowadzki międzynarodowe. Nasi specjaliści szybko i sprawnie przetransportują nawet dużą ilość rzeczy, a przy okazji pomogą w ich oznaczeniu, załadunku czy demontażu. Dostosowujemy się w pełni do potrzeb wszystkich klientów, realizując zlecenia błyskawicznie i zapewniając najlepsze zabezpieczenie produktów. Załatwiamy również formalności celno-spedycyjne.

Starkom Sp. z o.o. - u nas znajdziecie zlecenia na ładunki do przewozu

Wolne ładunki

Prowadzicie Państwo działalność transportową i szukacie dodatkowych zleceń? Giełda trans.market to miejsce, w którym na bieżąco aktualizujemy wszystkie bieżące ogłoszenia na wolne ładunki, dzięki czemu bez problemu znajdziecie te optymalne do realizacji w zakresie działań Waszej firmy. Serdecznie polecamy!

Czym do ślubu?

Samochód do ślubu

Zastanawiasz się czym jechać do ślubu? Jaki samochód będzie odpowiedni i zrobi na gościach ogromne wrażenie? Oferujemy wspaniały samochód do ślubu, który swoją prezencją przyciąga wzrok każdego. W naszym aucie panna młoda nawet z dużą suknią nie będzie miała problemu z wsiadaniem i wysiadaniem. Zapraszamy

Interfracht

spedycja morska Warszawa

Staramy się działań na wielu płaszczyznach transportu. Dotyczy to również przesyłek międzynarodowych, od których często uzależnione są usługi importowe i eksportowe towarów oraz dóbr. Nasz fracht lotniczy jest możliwy dzięki doskonale przygotowanym i aktywnie pracującym biurom usytuowanym na wielu kluczowych lotniskach. Spedycja w takim wykonaniu oparta jest nie tylko na terminowym dostarczeniu przesyłki, ale również jej pełnym bezpieczeństwie w trakcie transportu międzynarodowego. To także sposób na ograniczenie czasu dostawy.

Panek.eu - samochody dla każdego

Wypożyczalnia samochodów Białystok

Serdecznie polecamy Państwu skorzystanie z oferty naszej firmy, która obejmuje wynajem samochodu. Białystok to miasto, w którym udostępniamy jeden z naszych parkingów, na których znajdują się doskonałe pojazdy osobowe najwyższej klasy, a także mini busy lub transportery. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

Wykonywanie napraw MAN

Man serwis

W ofercie naszego centrum motoryzacyjnego znajdziecie pomoc ze strony naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Znajdziecie u nas wykonywany serwis samochodów MAN. Przygotowane przez nas zostaną naprawy przywracające sprawność dla Waszych pojazdów ciężarowych. Gwarantujemy niskie ceny.

Usługi przewożenia osób

Przewóz do niemiec

Firma Complex to jedno z najbardziej doświadczonych w naszym kraju przedsiębiorstw, które organizują profesjonalny i regularny przewóz osób do Niemiec i Holandii. Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanych kierowców nasze podróże przebiegają sprawnie, bezpiecznie oraz komfortowo. Zapewniamy korzystne ceny.

lakiernia proszkowa

Nasza firma to profesjonalna lakiernia proszkowa, dzięki której możliwe jest równomierne pokrywanie warstwami farby danych powierzchni, w tym także aluminiowych. Stosowane są one zwłaszcza w przypadku karoserii samochodów czy urządzeń oraz maszyn. Stanowią one bowiem odporne na urazy mechaniczne powłoki.

Najpiękniejsze rowery

Rowery miejskie Poznań

Zapraszamy do zapoznania się z najlepszą ofertą rowerów miejskich w Poznaniu! Znajdziesz u nas sprzęt odznaczający się pięknem wykonania oraz dużą solidnością, dodatkowo w bardzo atrakcyjnych cenach. Wejdź na naszą stronę internetową, obejrzyj proponowane modele i odwiedź salon jeszcze dziś, zapraszamy.

Monika Bus - profesjonalny transport do Anglii

Przewozy do anglii

Każdy wyjazd za granicę wiąże się z przygotowaniami. Jeśli nie chcecie Państwo po raz kolejny jechać w ścisku w środkach komunikacji publicznej, tylko w klimatyzowanym komfortowym busie dla kilku osób, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Realizowane przez nas przewozy do Anglii to usługa, w obrębie której zapewniamy Wam świetnie wyposażony pojazd, wykwalifikowany personel dbający zarówno o bezpieczeństwo jak i terminowość i możliwość zabrania nawet ciężkiego bagażu. Naszą siedzibę znajdziecie w Stalowej Woli.

Taxi na telefon - w górach!

Radio Taxi Zakopane

Mamy dla Was dobrą wiadomość! Dzięki ofercie radio taxi w Zakopanem możecie zamawiać przejazdy na wielu różnych trasach w stolicy polskich Tatr. Realizujemy kursy po mieście i okolicy, a także dowozimy Klientów na szlaki i w różne inne regiony - atrakcyjne turystycznie. Wystarczy zadzwonić i zarezerwować kurs.

Zabezpieczenia do remontów

plomby plastikowe

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której zaprezentowane zostały plomby plastikowe. Nasze uniwersalne produkty z metalowymi komorami plombującymi wykorzystywane są w różnych branżach i cieszą się duża popularnością wśród naszych klientów, którzy cenią je za wysoką jakością wykonania oraz trwałość. Produkowane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu macie Państwo pewność ich długoletniego wykorzystywania. Zachęcamy do zakupów w naszym e-sklepie.

Transport rzeczy do Wielkiej Brytanii

Przeprowadzki do Anglii

Atutem naszej firmy jest kompleksowość przygotowanej przez nią oferty. W zakresie naszych usług znalazły się między innymi przeprowadzki do Anglii. Zapewniamy szybki i bezpieczny transport mebli, elektroniki, dużego i małego AGD, rzeczy osobistych, a także innych elementów wyposażenia wnętrz. Gwarantujemy indywidualną wycenę.