Interfracht

spedycja morska Warszawa

Staramy się działań na wielu płaszczyznach transportu. Dotyczy to również przesyłek międzynarodowych, od których często uzależnione są usługi importowe i eksportowe towarów oraz dóbr. Nasz fracht lotniczy jest możliwy dzięki doskonale przygotowanym i aktywnie pracującym biurom usytuowanym na wielu kluczowych lotniskach. Spedycja w takim wykonaniu oparta jest nie tylko na terminowym dostarczeniu przesyłki, ale również jej pełnym bezpieczeństwie w trakcie transportu międzynarodowego. To także sposób na ograniczenie czasu dostawy.

Wykonywanie napraw MAN

Man serwis

W ofercie naszego centrum motoryzacyjnego znajdziecie pomoc ze strony naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Znajdziecie u nas wykonywany serwis samochodów MAN. Przygotowane przez nas zostaną naprawy przywracające sprawność dla Waszych pojazdów ciężarowych. Gwarantujemy niskie ceny.

Usługi przewożenia osób

Przewóz do niemiec

Firma Complex to jedno z najbardziej doświadczonych w naszym kraju przedsiębiorstw, które organizują profesjonalny i regularny przewóz osób do Niemiec i Holandii. Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanych kierowców nasze podróże przebiegają sprawnie, bezpiecznie oraz komfortowo. Zapewniamy korzystne ceny.

lakiernia proszkowa

Nasza firma to profesjonalna lakiernia proszkowa, dzięki której możliwe jest równomierne pokrywanie warstwami farby danych powierzchni, w tym także aluminiowych. Stosowane są one zwłaszcza w przypadku karoserii samochodów czy urządzeń oraz maszyn. Stanowią one bowiem odporne na urazy mechaniczne powłoki.

Najpiękniejsze rowery

Rowery miejskie Poznań

Zapraszamy do zapoznania się z najlepszą ofertą rowerów miejskich w Poznaniu! Znajdziesz u nas sprzęt odznaczający się pięknem wykonania oraz dużą solidnością, dodatkowo w bardzo atrakcyjnych cenach. Wejdź na naszą stronę internetową, obejrzyj proponowane modele i odwiedź salon jeszcze dziś, zapraszamy.

Zabezpieczenia do remontów

plomby plastikowe

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której zaprezentowane zostały plomby plastikowe. Nasze uniwersalne produkty z metalowymi komorami plombującymi wykorzystywane są w różnych branżach i cieszą się duża popularnością wśród naszych klientów, którzy cenią je za wysoką jakością wykonania oraz trwałość. Produkowane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu macie Państwo pewność ich długoletniego wykorzystywania. Zachęcamy do zakupów w naszym e-sklepie.

Wynajem autobusów z lotniska

Transport na lotnisko Łódź

W trosce o komfort i wygodę naszych klientów, na zlecenie organizujemy również z Łodzi transport na lotnisko krajowe lub międzynarodowe. Oferujemy wygodny, spokojny przejazd w komfortowych warunkach (pojazdy są klimatyzowane i posiadają toalety). Nasi wykwalifikowani kierowcy na żądanie klienta dowiozą go w dowolne miejsce (także poza granice miasta).

Czyszczenie i regeneracja układów wtryskowych

Naprawa wtryskiwaczy BMW

Awarię systemów doprowadzających paliwo do silnika mogą sygnalizować problemy, takie jak zwiększone spalanie lub konieczność wielokrotnego odpalania samochodu. Niezależnie od tego, czy potrzebne będzie Ci tylko czyszczenie czy naprawa wtryskiwaczy w BMW, zgłoś się do naszego warsztatu, jeśli tylko dostrzegasz jakiekolwiek problemy w działaniu swojego auta.

Szlifierki do obróbki metalu

Doskonale rozumiemy potrzeby rynku oraz branży przemysłowej, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć klientom rozwiązania wyjątkowe i bardzo funkcjonalne. Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnych centrów obróbczych oraz indywidualnych maszyn, takich jak szlifierki do obróbki metalu. Od standardowych różnią się one tym, że są sterowane za pomocą specjalnie przygotowanego oprogramowania komputerowego. Dzięki temu, mogą precyzyjniej wykonać zadania i jednolicie skroić każdy element. Przekłada się to na doskonałe efekty końcowe.

www.helena-ts.pl

Transport kontenerów

Jeśli chodzi o usługi takie jak międzynarodowy transport kontenerów to z pewnością jesteśmy liderem tej branży. Nasza spedycja opiera się o wieloletnie doświadczenie i współpracę z olbrzymią ilością przedsiębiorstw. Jesteśmy głęboko przekonani, że każdy nowy kontrahent będzie zadowolony ponad wszelką miarę z oferowanej spedycji. Jeżeli interesuje Państwa właśnie taka oferta, po prostu zapraszamy do kontaktu!

Oczyszczanie płynów i powietrza w autach

Filtry samochodowe

Dbamy o stan Twojego silnika, nie chcemy, by zanieczyszczenia z powietrza zmniejszyły jego wydajność. Jeśli Tobie też na tym zależy, zdecyduj się na nasze filtry samochodowe. Oferujemy urządzenia oczyszczające zarówno paliwo jak i olej, a także te wychwytujące drobinki kurzu i rdzy z powietrza wpadającego do silnika lub kabiny pasażerskiej. Daj sobie pomóc - razem wydłużymy żywotność Twojego wozu!

Ogumienie zimowe

opony zimowe nokian

Niezależnie od tego, jakim samochodem jeździsz na co dzień, musisz pamiętać o sezonowej zmianie ogumienia. W zależności od pory roku, jest ono wykonane z innego rodzaju gumy. Dlatego polecamy nasze opony zimowe Nokian. Dzięki nim, zwiększysz przyczepność pojazdu, a tym samym zapewnisz bezpieczeństwo sobie i innym uczestnikom ruchu drogowego.

Ładowanie pojazdów z napędem elektrycznym

Stacje ładowania samochodów

Jeśli interesuje Cię temat elektromobilności i chcesz otworzyć własną działalność, to sprawdź naszą ofertę. Jeśli zdecydujesz się zamówić nasze stacje ładowania samochodów, to zawieziemy je we wskazane miejsce i zainstalujemy. W ramach naszej oferty zapewniamy również zdalny monitoring oraz serwis punktów czerpania energii dla aut.

Elementy układu wydechowego

Końcówki tłumika

Efektowny i głośny dźwięk zapewnią dla Państwa sprzedawane w naszym sklepie końcówki tłumika. W naszym asortymencie można wybrać produkty o różnych kształtach, owalnym czy okrągłym, a także zróżnicowane ze względu na zastosowany materiał - przede wszystkim stal nierdzewną, która może być dodatkowo pokryta chromem.

Oryginalne zamienniki do autokaru

Części do autobusów

Ich jakość ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie floty oraz bezpieczeństwo podczas przewozu pasażerów. Dlatego sprzedajemy tylko oryginalne części do autobusów. W naszej ofercie znaleźć można elementy wymienne takie, jak silniki, sprzęgła, lampy, elementy zawieszenia, ale również akcesoria, np. zagłówki i pokrowce.