Zakup wyłączników do domu

Wyłącznik silnikowy

Hurtownia artykułów elektrycznych El-Dar ma w swojej ofercie szereg artykułów niezbędnych do montażu instalacji. Są to, między innymi wyłączniki pojedyncze podświetlane ŁP-1TS z serii TOP, a także wyłącznik silnikowy. Zostały one wykonane z wysokiej jakości tworzyw, co sprawia, że nie tylko są trwałe oraz niezawodne, ale też bardzo dobrze się prezentują. Są proste w obsłudze, a ich wbudowanie nie zabiera dużej ilości czasu. Zostały skonstruowane zgodnie z obowiązującymi normami, dlatego charakteryzują się odpowiednim stopniem ochrony.

Wyrób sprężyn wysokiej jakości

producent sprężyn

Jako doświadczony producent sprężyn technicznych możemy zaproponować Państwu szereg sprawdzonych rozwiązań, które doskonale spełnią przypisaną im rolę w Waszym sprzęcie lub konstrukcji. Na co dzień wykonujemy zgodnie z naszymi specyfikacjami elementy skrętne, talerzowe, a także naciskowe i naciągowe. W ofercie dostępne są ponadto wyroby przeznaczone dla branży motoryzacyjnej. Każdy z nich wykonywany jest z bardzo wytrzymałego i odpornego na działanie czynników zewnętrznych, nierdzewnego drutu stalowego. Na specjalne zamówienie zajmujemy się także produkcją sprężyn technicznych według danych dostarczonych przez Zleceniodawcę. Zapewniamy bardzo staranne wykonanie każdego elementu, a także niezwykle przystępne koszty.

Strugarka czterostronna

Firma oferująca strugarki czterostronne została założona wiele lat temu roku przez inżyniera, od którego nazwę wzięła firma i ma markuje nią swoje maszyny do obróbki drewna oraz obrabiarki niezmiennie do dziś. Firma już w latach 90. zauważyła, że maszyny sterowane numerycznie, jak żadne inne doskonale nadają się na maszyny do obróbki drewna.

Kody paskowe

Etykietowanie

Nasze rozwiązania są cały czas potrzebne, ponieważ jak wiadomo ciągle produkuje się kolejne towary, którym potrzebne są etykiety. Polecamy więc profesjonalne etykieciarki, dzięki którym o wiele szybciej będzie można oznaczyć konkretne produkty i zadbać o lepszą organizację pracy w magazynie czy innym miejscu. Zapraszamy do promarklight.pl.

Lasery

Wycinarka laserowa

Wycinarka laserowa to bardzo precyzyjne urządzenie pozwalające na obróbkę różnorodnych materiałów, w tym materiałów cechujących się dużą twardością. Każdy nasz produkt to niezawodne urządzenie, które jest wydajne i proste w obsłudze. Dzięki niej wydajność pracy wzrośnie, a koszty spadną. Serdecznie polecamy!

TIK-SOFT - narzędzia do tworzenia dokumentów podatkowych

Programy księgowe dla biur rachunkowych

Jeżeli Twoja działalność opiera się na outsourcingu księgowym to z pewnością zainteresuje Cię oferta firmy TIK-SOFT. Proponujemy programy księgowe dla biur rachunkowych Finka. Umożliwiają one między innymi tworzenie ewidencji VAT transakcji zagranicznych, a także korekt obowiązkowych, szczegółowych rozrachunków, dla kontrahentów i budżetu, sprawozdań i deklaracji podatkowych CIT, PIT i VAT. Ponadto system daje możliwość zapisywania dokumentów w formatach XLS czy PDF oraz jest zintegrowany z systemem e-deklaracje.

Nowoczesna technologia w przemyśle

Skaner laserowy

Propozycja, jaką kierujemy do Państwa to skaner laserowy - urządzenie, które pozwala na fizyczne zachowanie przedmiotów o dużej wartości. Urządzenie tego typu digitalizuje różnego rodzaju obiekty, co pozwala bardzo dokładnie odtworzyć jego powierzchnię oraz teksturę. Zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z naszej oferty.

Gięcie CNC

Jako zakład z dużym doświadczeniem oraz solidnym wyposażeniem dysponujemy zautomatyzowaną linią, która umożliwia szybkie i precyzyjne malowanie metali. Służy ona do pokrywania powierzchni specjalistyczną techniką proszkową, która gwarantuje doskonałe pokrycie i długotrwałe efekty. Maszyny z Kapeo Laser wyposażone zostały w manualną komorę śrutowniczą oraz system umożliwiający mycie i konserwację. Oferujemy także lakierowanie w komorze i profesjonalne, szybkie suszenie pokrytych farbom powierzchni.

Przycisk oddymiania Spamel

Przycisk oddymiania

Firma Spamel przygotowała interesującą ofertę, w której znajduje się przycisk oddymiania oraz inne wyłączniki awaryjne. Bogaty wybór przycisków awaryjnych, bezpieczeństwa i innego typu to produkty najwyższej jakości. Wszystkie oferowane na stronie http://www.spamel.com.pl/ przyciski oddymiania oraz inne produkty dostępne są w przystępnej cenie.

Kserokopiarki

Kopiarki używane również są dostępne w wariantach łączącym różne funkcje. Jedną z najbardziej znanych firm produkujących kserokopiarki jest Nashuatec. Jest ona częścią koncernu RNG produkującego Kserokopiarki, kopiarki, faksy, w skład którego wchodzą również marka Rex-Rotary oraz Gestetner. Koncern NRG został wykupiony przez firmę Ricoh. Nashuatec ma swoje przedstawicielstwa w wielu krajach, również w Polsce. Kopiarki używane, dostępne w sklepach z sprzętem biurowym, również mogą być wyprodukowane przez firmę Nashuatec. Kserokopiarki, mimo obecności komputerów, nadal są niezbędnym sprzętem biurowym.

Elementy prowadzące hartowanie indukcyjne

Wałki liniowe

Oferowane przez nas produkty stanowią niezbędne wyposażenie prowadnic. Wałki liniowe są hartowane indukcyjnie, dzięki czemu zapewniają równomierną twardość na całej powierzchni. Wszystkie oferowane przez nas produkty poddawane są testom pod względem okrągłości, prostoliniowości oraz chropowatości powierzchni.

Zasilanie energią słoneczną

Fotowoltaika w domu jednorodzinnym

Dzięki możliwości przetworzenia energii pochodzącej z promieni słonecznych, zasilenie obiektu mieszkalnego jest wyjątkowo proste i tanie. Fotowoltaika w domu jednorodzinnym wiąże się ze znacznymi oszczędnościami na prądzie, jednocześnie nie szkodząc środowisku naturalnemu. Wystarczy zastosować panele krzemowe.

Koła i rolki do wózków paletowych

produkcja detali z tworzyw sztucznych

Już od wielu lat specjalnością naszej firmy jest kompleksowa produkcja detali z tworzyw sztucznych. Najwięcej miejsca w naszej ofercie zajmują rolki i koła do wózków paletowych. Wyróżniają się one niezwykłą wytrzymałością nawet na największe obciążenia. Proponujemy także kooperację oraz specjalistyczne doradztwo techniczne w zakresie doboru rozwiązań do własnych potrzeb.

Technologia światłowodowa

Wycinarka laserowa

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi maszynami, których zadaniem jest przecięcie cienkich blach, a także między innymi tworzyw sztucznych. Wykorzystywana w tym celu wycinarka laserowa może stosować CO2 lub bardziej precyzyjną technologię światłowodową. Obie zapewniają doskonałe rezultaty w krótkim czasie.

Pudełka do żywności

Opakowania z polimerów

Jako doświadczony producent artykułów dla przemysłu spożywczego oferujemy państwu wytrzymałe i praktyczne opakowania z polimerów do zastosowania w kontakcie z żywnością: produktami gotowymi, garmażeryjnymi, a także owocami i warzywami. To niezastąpione rozwiązanie dla firm z branży spożywczej. Polecamy super ceny.

Hydranty naziemne i podziemne

Hydrant naziemny

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego dostawcy armatury przemysłowej, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Hydrochem. W naszym rozbudowanym asortymencie znajduje się wiele produktów, niezbędnych do wyposażenia instalacji hydraulicznych różnego typu. Proponujemy hydranty naziemne pochodzące od najlepszych na rynku producentów. Są to wyroby o doskonałych parametrach i wysokiej trwałości, sprawdzające się w każdych warunkach. Oferujemy korzystne ceny.

Zaprojektuj logo na swoją stronę internetową!

Projektowanie logo

W dzisiejszych czasach często jest tak, że produkty są sprzedawane nie w oparciu o ich jakość, a o markę producenta. Identyfikacja wizualna odgrywa ogromną rolę, dlatego szczególnie warto zadbać o nią już na początku. Projektowanie logo, w jakim pomożemy Wam w zakresie działalności firmy Euronet to usługa, w obrębie której biorąc pod uwagę wszelkie rynkowe uwarunkowania, postaramy się pomóc Wam w zainteresowaniu swoją grafiką wszystkich osób poszukujących usług bądź produktów w Waszej branży. Zapraszamy!

Minimalizacja przestojów w produkcji? To możliwe!

PowerInspect

Szukasz jednego oprogramowania, które pozwoli pracować Ci z wszystkimi innymi, używanymi w obróbce CNC? Doskonale - produkt PowerInspect został stworzony właśnie dla Ciebie. W jednym programie znajdziesz symulacje ścieżki sondy, wbudowane kreatory, możliwość odczytywania i programowania CAD i wiele więcej. Twoi operatorzy podziękują Ci, jeśli wybierzesz nasze oprogramowanie!

Przedłużacze siłowe

Żadna budowa nie obejdzie się bez stałego dostępu do prądu. Wiele, nawet najbardziej nowoczesnych narzędzi, potrzebuje odpowiedniego podłączenia, aby mogła sprawnie działać. Dlatego też, szczególnie w takich miejscach, przydadzą się nasze przedłużacze siłowe bębnowe. Ich niepodważalnym atutem jest długość kabla, jednak prawdziwy sekret ukryty został w ich budowie. Odpowiednia konstrukcja sprawia, że zarówno rozwinięcie przewodu, jak i jego ponowne zwinięcie jest błyskawiczne. Nie ma również sposobności, aby kabel uległ samoistnemu splątaniu.

Akcesoria do telefonów Częstochowa

Akcesoria do telefonów

Oferujemy szeroką gamę dodatków do smartfona. W naszym sklepie znajdziesz, oprócz szkła hartowanego, także ładowarki, uchwyty samochodowe czy folie na ekran. Popularne w ostatnim czasie akcesoria do telefonów to power banki, które dostaniesz u nas o różnej pojemności (od 5000 do 13000 mAh) i w różnym kolorze (różowy, srebrny oraz złoty).