Drukarki i czytniki

Drukarka etykiet

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości drukarki etykiet, które doskonale sprawdzą się w wielu branżach oraz gałęziach przemysłu. Polecamy między innymi urządzenia mobilne, biurowe, przemysłowe oraz RFID, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zakup wyłączników do domu

Wyłącznik silnikowy

Hurtownia artykułów elektrycznych El-Dar ma w swojej ofercie szereg artykułów niezbędnych do montażu instalacji. Są to, między innymi wyłączniki pojedyncze podświetlane ŁP-1TS z serii TOP, a także wyłącznik silnikowy. Zostały one wykonane z wysokiej jakości tworzyw, co sprawia, że nie tylko są trwałe oraz niezawodne, ale też bardzo dobrze się prezentują. Są proste w obsłudze, a ich wbudowanie nie zabiera dużej ilości czasu. Zostały skonstruowane zgodnie z obowiązującymi normami, dlatego charakteryzują się odpowiednim stopniem ochrony.

Wyrób sprężyn wysokiej jakości

producent sprężyn

Jako doświadczony producent sprężyn technicznych możemy zaproponować Państwu szereg sprawdzonych rozwiązań, które doskonale spełnią przypisaną im rolę w Waszym sprzęcie lub konstrukcji. Na co dzień wykonujemy zgodnie z naszymi specyfikacjami elementy skrętne, talerzowe, a także naciskowe i naciągowe. W ofercie dostępne są ponadto wyroby przeznaczone dla branży motoryzacyjnej. Każdy z nich wykonywany jest z bardzo wytrzymałego i odpornego na działanie czynników zewnętrznych, nierdzewnego drutu stalowego. Na specjalne zamówienie zajmujemy się także produkcją sprężyn technicznych według danych dostarczonych przez Zleceniodawcę. Zapewniamy bardzo staranne wykonanie każdego elementu, a także niezwykle przystępne koszty.

Strugarka czterostronna

Firma oferująca strugarki czterostronne została założona wiele lat temu roku przez inżyniera, od którego nazwę wzięła firma i ma markuje nią swoje maszyny do obróbki drewna oraz obrabiarki niezmiennie do dziś. Firma już w latach 90. zauważyła, że maszyny sterowane numerycznie, jak żadne inne doskonale nadają się na maszyny do obróbki drewna.

Kody paskowe

Etykietowanie

Nasze rozwiązania są cały czas potrzebne, ponieważ jak wiadomo ciągle produkuje się kolejne towary, którym potrzebne są etykiety. Polecamy więc profesjonalne etykieciarki, dzięki którym o wiele szybciej będzie można oznaczyć konkretne produkty i zadbać o lepszą organizację pracy w magazynie czy innym miejscu. Zapraszamy do promarklight.pl.

Lasery

Wycinarka laserowa

Wycinarka laserowa to bardzo precyzyjne urządzenie pozwalające na obróbkę różnorodnych materiałów, w tym materiałów cechujących się dużą twardością. Każdy nasz produkt to niezawodne urządzenie, które jest wydajne i proste w obsłudze. Dzięki niej wydajność pracy wzrośnie, a koszty spadną. Serdecznie polecamy!

Szeroka oferta od Jablotron

alarmy żagań

Szanowni państwo, nie jesteśmy tradycyjnym sklepem elektronicznym, ale miejsce, gdzie mogą się państwo również zaopatrzyć w profesjonalne systemy alarmowe Jablotron. Doskonale sprawdzają się zarówno w domach, jak i firmach. W naszej ofercie znajdą państwo wiele ciekawych rozwiązań, a wśród nich m.in. urządzenia rejestrujące (kamery monitoringowe) oraz pozwalające na kontrolowanie i programowanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach. Wszystkie pozwolą państwu zabezpieczyć własność - zarówno przed włamywaczami, jak i niepożądanymi wydatkami.

TIK-SOFT - narzędzia do tworzenia dokumentów podatkowych

Programy księgowe dla biur rachunkowych

Jeżeli Twoja działalność opiera się na outsourcingu księgowym to z pewnością zainteresuje Cię oferta firmy TIK-SOFT. Proponujemy programy księgowe dla biur rachunkowych Finka. Umożliwiają one między innymi tworzenie ewidencji VAT transakcji zagranicznych, a także korekt obowiązkowych, szczegółowych rozrachunków, dla kontrahentów i budżetu, sprawozdań i deklaracji podatkowych CIT, PIT i VAT. Ponadto system daje możliwość zapisywania dokumentów w formatach XLS czy PDF oraz jest zintegrowany z systemem e-deklaracje.

Szeroki wybór wózków i innych maszyn dla magazynów - Kuhn

Wózek wysokiego składowania

Przedstawiamy szeroki wybór profesjonalnych urządzeń marki Mitsubishi, które sprawdzą się w magazynach, na halach produkcyjnych i w innych podobnych miejscach. W asortymencie firmy Kuhn znajdziesz między innymi wózki wysokiego składowania, elektryczne, paletowe i inne. Znajdziesz tu modele sterowane manualnie i wyposażone w specjalny podest dla operatora. Jednak w naszym asortymencie możesz kupić także wersje z miejscem stojącym lub siedzącym, dzięki którym możliwa będzie dłuższa i bardziej wydajna praca.

Nowoczesna technologia w przemyśle

Skaner laserowy

Propozycja, jaką kierujemy do Państwa to skaner laserowy - urządzenie, które pozwala na fizyczne zachowanie przedmiotów o dużej wartości. Urządzenie tego typu digitalizuje różnego rodzaju obiekty, co pozwala bardzo dokładnie odtworzyć jego powierzchnię oraz teksturę. Zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z naszej oferty.

Gięcie CNC

Jako zakład z dużym doświadczeniem oraz solidnym wyposażeniem dysponujemy zautomatyzowaną linią, która umożliwia szybkie i precyzyjne malowanie metali. Służy ona do pokrywania powierzchni specjalistyczną techniką proszkową, która gwarantuje doskonałe pokrycie i długotrwałe efekty. Maszyny z Kapeo Laser wyposażone zostały w manualną komorę śrutowniczą oraz system umożliwiający mycie i konserwację. Oferujemy także lakierowanie w komorze i profesjonalne, szybkie suszenie pokrytych farbom powierzchni.

Liczarki banknotów i monet

Liczarki

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Adlers, zajmującej się wynajmem i sprzedażą wysokiej jakości sprzętu elektronicznego, przeznaczonego dla różnych branż. Oferujemy między innymi liczarki banknotów, które wyjątkowo sprawnie i niezawodnie podliczają pieniądze. Są wyposażone w system ich prostowania oraz wykrywania podróbek.

Napełnianie, formownie, zakręcanie - urządzenia w produkcji spożywczej

Maszyny pakujące

Są niezbędne przy rozlewaniu szerokiej gamy produktów: od mleka, przez kawior i desery, aż po kostki masła czy mięso mielone. Same odkażają, zamykają i etykietują pudełka i butelki. Wymiana części nie trwa przy nich dłużej niż dwadzieścia minut. Nasze maszyny pakujące dla przemysłu spożywczego spełniają wszystkie wymagania: są aseptyczne, szybkie, wydajne i możliwe do integracji z innymi urządzeniami tego typu, a przede wszystkim: precyzyjne.

Przycisk oddymiania Spamel

Przycisk oddymiania

Firma Spamel przygotowała interesującą ofertę, w której znajduje się przycisk oddymiania oraz inne wyłączniki awaryjne. Bogaty wybór przycisków awaryjnych, bezpieczeństwa i innego typu to produkty najwyższej jakości. Wszystkie oferowane na stronie http://www.spamel.com.pl/ przyciski oddymiania oraz inne produkty dostępne są w przystępnej cenie.

Kserokopiarki

Kopiarki używane również są dostępne w wariantach łączącym różne funkcje. Jedną z najbardziej znanych firm produkujących kserokopiarki jest Nashuatec. Jest ona częścią koncernu RNG produkującego Kserokopiarki, kopiarki, faksy, w skład którego wchodzą również marka Rex-Rotary oraz Gestetner. Koncern NRG został wykupiony przez firmę Ricoh. Nashuatec ma swoje przedstawicielstwa w wielu krajach, również w Polsce. Kopiarki używane, dostępne w sklepach z sprzętem biurowym, również mogą być wyprodukowane przez firmę Nashuatec. Kserokopiarki, mimo obecności komputerów, nadal są niezbędnym sprzętem biurowym.