Mobilny bar Skybar

Drink bar na wesele

Witamy w firmie Skybar. Oferujemy jedyny w swoim rodzaju drink bar na wesele. Chcecie zaskoczyć swoich gości miłą niespodzianką? Zaserwujcie im wyśmienite napoje i koktajle przygotowane przez naszych znakomitych mistrzów sztuki barmańskiej. Nasze stanowiska są efektowne i stylowe. Pozwalają na podawanie napojów na miejscu. Posiadają oprawę muzyczną i świetlną. Nasi mistrzowie przygotowują pokazy przyrządzania kolorowych napojów, wprawiając wszystkich w prawdziwie szampański nastrój. Zadzwoń i zarezerwuj termin.

M-Group - prowadzenie wesel na terenie Krakowa

dj weselny kraków

Zależy nam by każda impreza z naszym udziałem pozostała niezapomnianym wrażeniem nie tylko dla naszych Klientów, ale i dla ich Gości. DJ wodzirej z firmy M-Group nie tylko przygotuje właściwą oprawę muzyczną każdej imprezy, w tym weseli, na terenie Krakowa, ale i zapewni wyjątkową rozrywkę w postaci wcześniej przygotowanych zabaw. W naszej ofercie znajduje się również wykonywanie profesjonalnej fotografii ślubnej oraz przygotowywanie relacji wideo, montowanych zgodnie z wskazówkami naszych Klientów.

Pikniki Poznań

Piknik firmowy Poznań przygotuje doskonale, bowiem to miasto słynie z pracowitości i dbałości o każdy szczegół każdego przedsięwzięcia. Wiele firm decyduje się na organizację imprez dla swoich pracowników. To forma motywacji ich do lepszej pracy, a także szansa na umocnienie więzi między kadrą a podwładnymi. W zespołach, zwłaszcza męskich, dużą popularnością cieszy się gra w paintball Poznań może nam zorganizować te rozgrywki w wielu miejscach.