Mobilny bar Skybar

Drink bar na wesele

Witamy w firmie Skybar. Oferujemy jedyny w swoim rodzaju drink bar na wesele. Chcecie zaskoczyć swoich gości miłą niespodzianką? Zaserwujcie im wyśmienite napoje i koktajle przygotowane przez naszych znakomitych mistrzów sztuki barmańskiej. Nasze stanowiska są efektowne i stylowe. Pozwalają na podawanie napojów na miejscu. Posiadają oprawę muzyczną i świetlną. Nasi mistrzowie przygotowują pokazy przyrządzania kolorowych napojów, wprawiając wszystkich w prawdziwie szampański nastrój. Zadzwoń i zarezerwuj termin.

Pikniki Poznań

Piknik firmowy Poznań przygotuje doskonale, bowiem to miasto słynie z pracowitości i dbałości o każdy szczegół każdego przedsięwzięcia. Wiele firm decyduje się na organizację imprez dla swoich pracowników. To forma motywacji ich do lepszej pracy, a także szansa na umocnienie więzi między kadrą a podwładnymi. W zespołach, zwłaszcza męskich, dużą popularnością cieszy się gra w paintball Poznań może nam zorganizować te rozgrywki w wielu miejscach.

Pokój zagadek Bydgoszcz

Każdy pokój zagadek Let’s Play The Game to miejsce, z którego wyjście można znaleźć, ale nie jest to wcale łatwe. Wszystko przez to, że wszystkie escape roomy posiadają własne zagadki, które mogą być wyzwaniem dla każdego. Zostały zaaranżowane tak, aby robić wrażenie - pod względem wizualnym oraz klimatycznym. Pokój egzorcysty? Powrót piły? Jak widać nie będziesz się u nas nudzić - szczególnie jeżeli wpadniesz z grupą znajomych. Zabawa i adrenalina - gwarantowane.