Mobilny bar Skybar

Drink bar na wesele

Witamy w firmie Skybar. Oferujemy jedyny w swoim rodzaju drink bar na wesele. Chcecie zaskoczyć swoich gości miłą niespodzianką? Zaserwujcie im wyśmienite napoje i koktajle przygotowane przez naszych znakomitych mistrzów sztuki barmańskiej. Nasze stanowiska są efektowne i stylowe. Pozwalają na podawanie napojów na miejscu. Posiadają oprawę muzyczną i świetlną. Nasi mistrzowie przygotowują pokazy przyrządzania kolorowych napojów, wprawiając wszystkich w prawdziwie szampański nastrój. Zadzwoń i zarezerwuj termin.

Pokój zagadek Bydgoszcz

Każdy pokój zagadek Let’s Play The Game to miejsce, z którego wyjście można znaleźć, ale nie jest to wcale łatwe. Wszystko przez to, że wszystkie escape roomy posiadają własne zagadki, które mogą być wyzwaniem dla każdego. Zostały zaaranżowane tak, aby robić wrażenie - pod względem wizualnym oraz klimatycznym. Pokój egzorcysty? Powrót piły? Jak widać nie będziesz się u nas nudzić - szczególnie jeżeli wpadniesz z grupą znajomych. Zabawa i adrenalina - gwarantowane.

Bilardsklep

Stoły do snookera

Nasza firma posiada ogromną sieć stałych i wiernych klientów, których obsługuje od lat dostarczając do nich coraz to nowsze akcesoria bilardowe, stoły do snookera, kije czy bile, a także inne elementy, które są niezbędne do gry w snooker (sprzęt najwyższej jakości i klasy). Naszym odbiorcom zapewniamy zawsze doskonałej jakości wyroby oraz rzetelną i szybką obsługę, w tym dowóz zamawianych produktów w każde miejsce na terenie kraju, do każdego lokalu, który chce mieć bilard.