Kancelaria adwokacka Rybnik

Prowadzona przez doświadczony zespół adwokatów kancelaria adwokacka w Rybniku zajmuje się doradztwem prawnym, z zakresu prawa administracyjnego, gospodarczego, podatkowego, a także cywilnego i karnego oraz gałęzi prawnych im pokrewnych. Nasza kancelaria prawna działa już wiele lat. Serdecznie zapraszamy.

Obsługa klientów indywidualnych i przedsiębirostw

Radca prawny Wrocław

Współcześnie nie ma dziedziny w naszym życiu, która nie była by regulowana przez przepisy ustalane w kodeksach i innych aktach normatywnych podejmowanych przez ustawodawcę. Człowiek bez odpowiedniego wykształcenia może pogubić się w gąszczu regulacji, dlatego zdecydowanie lepiej jest skorzystać z usług profesjonalistów. Pomoc znajdą Państwo we wrocławskiej Kancelarii prawnej Anny Grzegorskiej. Jako radca zajmuje się ona między innymi udzielaniem porad, sporządzaniem i oponowaniem dokumentacji, a także reprezentacją procesową.

Upadłość przedsiębiorstwa

Długotrwała niekorzystna sytuacja finansowa zmusza czasem przedsiębiorstwa do ogłoszenia bankructwa. Wsparcie naszej kancelarii pomaga w przebrnięciu przez wszystkie procedury, które niesie ze sobą upadłość przedsiębiorstwa czy firmy, ustaleniu harmonogramu spłat wszystkich zobowiązań oraz rozdysponowaniu majątku pomiędzy wierzycieli.

Cennik usług prawniczych - Kancelaria Bartosiak & Wspólnicy

Adwokat cennik

W naszej kancelarii prawniczej o rozwiązanie Państwa problemu prawnego zadba nasz wykwalifikowany adwokat. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza kancelaria. To tutaj przyjmujemy klientów, którzy zmagają się z problemami z różnych dziedzin prawa: cywilnego, rodzinnego, karnego, prawa pracy, czy administracyjnego. Nasza adwokat z Warszawy podejmuje się również realizacji zadań w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług.

Dochodzenie odszkodowań - Radom

Odszkodowania Radom

W naszym gabinecie udzielamy wsparcia w zakresie szeroko rozumianego kodeksu cywilnego. Do jednych z głównych obszarów naszej działalności należy dochodzenie odszkodowania w Radomiu oraz okolicach. W tym zakresie Kancelaria Prawna D. Sieradz podejmuje się doradztwa oraz reprezentacji przed sądem. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Przetwarzanie danych osobowych prawnik

RODO

Przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi jest obecnie skomplikowanym zadaniem, w którym pomoże prawnik. Istotne jest nie tylko wdrożenie procesów zarządzania danymi, ale również powinna zostać stworzona klauzula informacyjna RODO, która będzie wysyłana do zainteresowanych. W jaki sposób ją przygotować? To i wiele więcej wyjaśniamy w naszej kancelarii.