Kancelaria adwokacka Rybnik

Prowadzona przez doświadczony zespół adwokatów kancelaria adwokacka w Rybniku zajmuje się doradztwem prawnym, z zakresu prawa administracyjnego, gospodarczego, podatkowego, a także cywilnego i karnego oraz gałęzi prawnych im pokrewnych. Nasza kancelaria prawna działa już wiele lat. Serdecznie zapraszamy.

Obsługa klientów indywidualnych i przedsiębirostw

Radca prawny Wrocław

Współcześnie nie ma dziedziny w naszym życiu, która nie była by regulowana przez przepisy ustalane w kodeksach i innych aktach normatywnych podejmowanych przez ustawodawcę. Człowiek bez odpowiedniego wykształcenia może pogubić się w gąszczu regulacji, dlatego zdecydowanie lepiej jest skorzystać z usług profesjonalistów. Pomoc znajdą Państwo we wrocławskiej Kancelarii prawnej Anny Grzegorskiej. Jako radca zajmuje się ona między innymi udzielaniem porad, sporządzaniem i oponowaniem dokumentacji, a także reprezentacją procesową.

Rejestracja w Urzędzie Patentowym

Biuro patentowe Warszawa

Jednym ze sposobów na ochronę własności intelektualnej jest zastrzeżenie znaku towarowego lub wzoru użytkowego w Urzędzie Patentowym RP. Aby przejść prawidłowo przez całą procedurę należy przygotować odpowiednie dokumenty oraz wypełnić szereg wymogów formalnych. Biuro patentowe Grenda z Warszawy udziela porad w tym zakresie. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Reprezentacja w trakcie spraw sądowych

Prawnik bielsko biała

Prowadzimy poradnictwo zarówno dla spółek, jak i dla klientów indywidualnych. Kancelaria z siedzibą w Bielsku-Białej pomaga w tworzeniu umów i regulaminów, zajmuje się także pisaniem opinii. Prawnik może wziąć udział w negocjacjach z osobami zatrudnionymi bądź kontrahentami, a także reprezentować klienta w trakcie postępowania sądowego.