Postępowanie egzekucyjne i nadzór nad licytacjami - Kancelaria Komornicza Szymon Michno

Egzekucja Limanowa

Sprawuję nadzór nad licytacjami publicznymi dobrowolnymi na prośbę organizatorów, zabezpieczam spadki i tworzę listę dorobku spadkodawcy. Do moich obowiązków należy jednak przede wszystkim egzekucja alimentów i należności oraz postępowanie windykacyjne. Wnioski o jego wszczęcie możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej Kancelarii Komorniczej Szymon Michno przy Sądzie Rejonowym w Limanowej. Przyjmuję zainteresowane moimi usługami strony w poniedziałki oraz czwartki po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Tomczak i Partnerzy - obsługa postępowania likwidacyjnego

Zmiany w prawie upadłościowym

Podmioty gospodarcze, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej mają ograniczone możliwości manewru. Jednym z wyjść jest ogłoszenie bankructwa i rozpoczęcia postępowania rozliczania się z wierzycielami. Należy również wziąć pod uwagę zmiany w prawie upadłościowym, które weszły w życie od pierwszego stycznia 2016 roku. Wprowadzają one szereg nowych instrumentów i rozwiązań, konsolidując lub likwidując te, z którymi mieliśmy dotychczas do czynienia. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej kancelarii Tomczak i Partnerzy.

Kancelaria adwokacka Rybnik

Prowadzona przez doświadczony zespół adwokatów kancelaria adwokacka w Rybniku zajmuje się doradztwem prawnym, z zakresu prawa administracyjnego, gospodarczego, podatkowego, a także cywilnego i karnego oraz gałęzi prawnych im pokrewnych. Nasza kancelaria prawna działa już wiele lat. Serdecznie zapraszamy.

Obsługa klientów indywidualnych i przedsiębirostw

Radca prawny Wrocław

Współcześnie nie ma dziedziny w naszym życiu, która nie była by regulowana przez przepisy ustalane w kodeksach i innych aktach normatywnych podejmowanych przez ustawodawcę. Człowiek bez odpowiedniego wykształcenia może pogubić się w gąszczu regulacji, dlatego zdecydowanie lepiej jest skorzystać z usług profesjonalistów. Pomoc znajdą Państwo we wrocławskiej Kancelarii prawnej Anny Grzegorskiej. Jako radca zajmuje się ona między innymi udzielaniem porad, sporządzaniem i oponowaniem dokumentacji, a także reprezentacją procesową.