Kancelaria adwokacka Rybnik

Kancelaria adwokacka Rybnik

Prowadzona przez doświadczony zespół adwokatów kancelaria adwokacka w Rybniku zajmuje się doradztwem prawnym, z zakresu prawa administracyjnego, gospodarczego, podatkowego, a także cywilnego i karnego oraz gałęzi prawnych im pokrewnych. Nasza kancelaria prawna działa już wiele lat. Serdecznie zapraszamy.

Przetwarzanie danych osobowych prawnik

RODO

Przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi jest obecnie skomplikowanym zadaniem, w którym pomoże prawnik. Istotne jest nie tylko wdrożenie procesów zarządzania danymi, ale również powinna zostać stworzona klauzula informacyjna RODO, która będzie wysyłana do zainteresowanych. W jaki sposób ją przygotować? To i wiele więcej wyjaśniamy w naszej kancelarii.

Automaty vendingowe obsługa

Automaty vendingowe obsługa

Są bardzo funkcjonalne i gwarantują doskonałej jakości, błyskawiczną obsługę - automaty vendingowe można spotkać dzisiaj wszędzie, więc nie pozwól, aby twoja działalność lub instytucja pozostała w tyle za innymi. Horizont Global zajmuje się dystrybucją i obsługą najlepszych urządzeń tego rodzaju, dzięki czemu będziecie państwo mogli zaopatrzyć się w dostosowany do potrzeb własnych i klientów sprzęt do kawy, napojów zimnych, przekąsek czy dań. Oferta jest szeroka, a urządzenia w pełni nowoczesne i estetyczne wizualnie.

Pełnomocnik rozwodowy

Adwokat od rozwodów Warszawa

Prowadzimy sprawy w Łodzi, Radomiu i Warszawie. nasz adwokat od rozwodów oferuje doradztwo i reprezentację w sprawach bez i z orzekaniem o winie oraz w sprawach o separację. Udzielamy również pomocy w czynnościach prawnych związanych z ustaniem małżeństwa. Przygotowujemy dokumentację, sporządzamy opinie i reprezentujemy przed sądami i organami administracyjnymi.

Dorota Paczkowska

Prawnik

W naszej kancelarii znajdziecie pomoc, jaką realizuje dla Was nasz prawnik. Przygotowane przez nas zostaną rozwiązania, dzięki którym możliwe jest podejmowanie właściwych kroków w toczących się postępowaniach. Znajdziecie u nas usługi realizowane dla klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw. Znajdziecie u nas pomoc w zakresie regulacji zawartych w kodeksie karnym, cywilnym, administracyjnym, rodzinnym czy handlowym. Nasze biuro zlokalizowane jest w Bydgoszczy, gdzie możecie uzyskać porady.

Kancelaria zajmująca się postępowaniami rozwodowymi

Sprawy rozwodowe Łódź

Nasza kancelaria w Łodzi udziela pomocy prawnej oraz wsparcia w zakresie postępowań takich, jak sprawy rozwodowe, separacja czy konkubinat. Zajmujemy się także postępowaniami, które dotyczą alimentów, kontaktów z dzieckiem oraz ustalenia miejsca jego pobytu, opieki nad dzieckiem i władzy rodzicielskiej.

Zabezpieczenie imprezy

Ochrona imprez masowych

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ,,HETMAN’’ Sp. z o. o. - to nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa dzięki skutecznym systemom alarmowym, ale także ochrona imprez, budynków, czy nawet osób! Każde zlecenie wykonujemy profesjonalnie, zwracając szczegółową uwagę na dobro i zadowolenie klienta. Zapraszamy do Katowic, gdzie świadczymy swoje usługi!

Grupa Eneris

Recykling styropianu

Jeśli potrzebna jest Panstwu firma, która wykona dla Państwa profesjonalny recykling styropianu z odpadów, jakie powstają podczas Państwa produkcji zapraszamy do kontaktu z naszą firmę. Recykling styropianu, jaki jest u nas wykonywany zostaje poświadczony kartą przekazania danych odpadów, a także zaświadczeniem przeprowadzenia recyklingu.

Egzekucja długów Ciechanów

Egzekucja długów

Usługami sądowej egzekucji należności zajmuje się komornik. Procedurę ściągania zaległych pieniędzy można wszcząć, jeśli sąd wyda odpowiednie orzeczenie, które będzie posiadało klauzulę wykonalności. Kancelaria zajmuje się sprawami egzekucji długów na terenie Ciechanowa oraz okolicznych miejscowości.

Skup instalacji samochodowych - Propet

Skup wiązek samochodowych

Najtragiczniejsze w dzisiejszych czasach są odpady. Recykling obejmujący skup wiązek samochodowych to chyba jedyna rzecz, jaką możemy wykonać dla ochrony środowiska. Odpady i recykling to słowa, które powtarzają się na każdej konferencji o środowisku. Warto się zastanowić czy my również w jakiś sposób możemy przyczynić się do ograniczenia zatrucia środowiska. Jednym z tych sposobów jest skup wiązek samochodowych, który pomaga ponownie przetworzyć miedziane kable.