Kolorowe piłeczki

kulki do basenu dla dzieci

Najprostsze zabawki dostarczają najwięcej radości, dlatego mamy w ofercie kulki do basenu dla dzieci. Nasze kolorowe piłeczki mogą być wykorzystywane w domach, żłobkach, przedszkolach i parkach rozrywki. Wykonujemy je z nietoksycznych i hipoalergicznych materiałów, które nie mają zapachu, dlatego są bezpieczne dla maluchów.

Trener personalny Podkarpacie

Trener personalny Podkarpacie

Chcesz szybko schudnąć bez większych wyrzeczeń? Przyjdź do naszego studia w Rzeszowie, a trener personalny EMS pomoże Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę. Treningi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii elektrostymulacji mięśniowej pozwalają w krótkim czasie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i ukształtować sylwetkę.

Zabezpieczenie motocyklowe

Crash pady

Od lat oferujemy akcesoria, które niezbędne są każdemu motocykliście. Proponowane crash pady to dodatek, który ma na celu zminimalizowanie skutków upadku. Wykonane z wysokiej jakości materiałów elementy zostały tak zaprojektowane, ale możliwie najlepiej spełniały swoje zadanie. To opcja, z której opłaca się skorzystać.

Garderoba rowerowa

Męska odzież na rower

Część naszego asortymentu stanowi męska odzież na rower. Korzystając z naszych propozycji, sportową garderobę można uzupełnić o termoaktywne koszulki, spodenki, kurtki, kombinezony i nie tylko. Poszczególne z nich dostępne są w każdym rozmiarze - od XS do XL. Polecamy modele wzorzyste bądź jednolite.

Wyposażenie turystyczne

Akcesoria w góry

Nasza firma działa w Polsce już od długiego czasu i zajmuje się dostarczaniem znakomitej jakości wyposażenia turystycznego. W ramach prowadzonych działań oferujemy akcesoria w góry, takie jak latarki, lornetki, scyzoryki, kompasy oraz plecaki. Prezentowane produkty zostały stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów.