Kurs strzelecki

Akademia Obrony prowadzi szeroko pojęte kursy samoobrony oraz sztuk walki. Zajmuje się profesjonalną ochroną osobistą - dla każdego adepta oferujemy zarówno szkolenia strzeleckie jak i rekreacyjne. Dodatkowo w naszym sklepie można zaopatrzyć się w koszulki, bluzy spodenki treningowe. Ponadto posiadamy szeroki wybór ochraniaczy, rękawic, stabilizatorów, a naszą ofertę ciągle powiększamy o specjalistyczny sprzęt treningowy.

Darmowe siłownie zewnętrzne

OSA program rządowy

Wspieramy zdrowy i aktywny tryb życia. Nasza firma zajmuje się produkcją siłowni zewnętrznych. Proponujemy liczne sprzęty (biegacz, wahadło, maszyny do wyciskania), które wykorzystywane są m.in. przez program rządowy OSA (Otwarte Strefy Aktywności). Współtworzone przez nas plenerowe centra sportowe są idealnym przystankiem dla spacerujących i uprawiających jogging ludzi. Nasze usługi zapewniają dobre samopoczucie fizyczne oraz psychiczne i - co ważne - są całkowicie darmowe.

Sprzedaż sprzętu sportowego

Hurtownia sprzętu sportowego

SportShop24 to hurtownia sprzętu sportowego. Jesteśmy profesjonalistami, którzy przede wszystkim dbają o najwyższą jakość naszych produktów. Nasi klienci muszą być przede wszystkim zadowoleni z naszej oferty, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprzęt i stroje były wykonane z najlepszych materiałów. Sprawdź nasz sklep sportowy! Gdańsk czeka na Ciebie!

Urządzenia do zabaw w ogrodzie

Trampoliny ogrodowe

Oferujemy bezpieczne i odporne na warunki atmosferyczne trampoliny ogrodowe. W zależności od modelu wyposażone są w siatkę, która chroni skaczące na niej osoby przed bolesnym upadkiem. Z kolei stalowa konstrukcja stworzona została z nierdzewnych elementów, dzięki czemu nasz produkt może stać na zewnątrz przez cały rok.