Wyjątkowe lekcje dla artystów w Czarny Biały

Nauka rysowania

W jaki sposób prowadzić ołówek, aby móc zobrazować wyjątkową grę światłocienia? Jak kreślić na białej kartce kształty i linie, aby przedstawić to wszystko, co nieuchwytne oraz to, co znane nam z życia codziennego? Nauka rysunku to nie tylko lekcje pozwalające zdobyć konkretne umiejętności techniczne. To także sposób na poznanie własnego, twórczego sposobu patrzenia na otaczający nas świat. Czarny Biały to miejsce, w którym doświadczeni plastycy wprowadzają młodych adeptów sztuki w tajniki artystycznego świata.

Technik usług kosmetycznych

Technik usług kosmetycznych

Zapraszamy na kursy z zakresu kształcenia policealnego do szkoły Pascal. Zaproponowane przez nas szkolenie pozwoli na zdobycie takiego zawodu jak technik usług kosmetycznych. Dzięki temu zdobędziesz kwalifikacje uprawniające Cię do założenia własnej działalności lub pracowania w istniejących już salonach piękności jako manicurzystka, pedicurzystka lub ogólnie jako kosmetyczka. Będziesz przeprowadzać zabiegi pielęgnacyjne i upiększające. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z programem studiów, a następnie zapisz się!

Charakteryzacja filmowa i teatralna

Kurs perukarstwa

W ramach naszych studiów charakteryzatorskich poznasz tajniki dotyczące pracy za kulisami wśród aktorów. Prowadzimy kurs perukarstwa, na którym dowiesz się jak samodzielnie przygotować szablon, a następnie tworzyć różne sztuczne fryzury. Wiedza zdobyta na zajęciach pomoże rozwijać Twoje artystyczne umiejętności.