Wyjątkowe lekcje dla artystów w Czarny Biały

Nauka rysowania

W jaki sposób prowadzić ołówek, aby móc zobrazować wyjątkową grę światłocienia? Jak kreślić na białej kartce kształty i linie, aby przedstawić to wszystko, co nieuchwytne oraz to, co znane nam z życia codziennego? Nauka rysunku to nie tylko lekcje pozwalające zdobyć konkretne umiejętności techniczne. To także sposób na poznanie własnego, twórczego sposobu patrzenia na otaczający nas świat. Czarny Biały to miejsce, w którym doświadczeni plastycy wprowadzają młodych adeptów sztuki w tajniki artystycznego świata.

Szkolenia dla inżynierów

Uprawnienia elektryczne SEP

Już od ponad 25 lat dbamy o wysokie kwalifikacje pracowników z branży elektrycznej. Stowarzyszenie Energetyków Polskich wydaje zawodowe uprawnienia elektryczne SEP, które są najlepszym świadectwem profesjonalizmu oraz bogatej wiedzy technicznej ich posiadacza. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Technik usług kosmetycznych

Zapraszamy na kursy z zakresu kształcenia policealnego do szkoły Pascal. Zaproponowane przez nas szkolenie pozwoli na zdobycie takiego zawodu jak technik usług kosmetycznych. Dzięki temu zdobędziesz kwalifikacje uprawniające Cię do założenia własnej działalności lub pracowania w istniejących już salonach piękności jako manicurzystka, pedicurzystka lub ogólnie jako kosmetyczka. Będziesz przeprowadzać zabiegi pielęgnacyjne i upiększające. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z programem studiów, a następnie zapisz się!

Zdobądź kwalifikacje z w-f przez internet

Wychowanie fizyczne online

W dobie koronawirusa ważnym elementem życia jest ograniczenie kontaktu bezpośredniego z innymi osobami. Dlatego oferujemy kurs wychowanie fizyczne online, który kierowany jest do nauczycieli, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje nie wychodząc z domu. W całym programie występują tylko trzy zjazdy stacjonarne na semestr.