Oferujemy słoiki, butelki, znicze itp.

Szklane opakowania

Już od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi firmom, zajmującym się produkcją artykułów spożywczych, napojów i innych. Proponujemy różnego rodzaju szklane opakowania, takie jak słoiki, butelki, beczki, znicze itp. W zależności od potrzeb, realizujemy jednorazowe zamówienia, jednak jesteśmy otwarci także na regularną współpracę.

Kobiałki na owoce

Łubianki

Dzięki odpowiedniemu przechowywaniu warzyw i owoców można realnie zmniejszyć straty, ponoszone przez firmę z powodu ich pleśnienia czy zgniecenia. Nasze przedsiębiorstwo produkuje łubianki, które idealnie sprawdzają się nawet do przechowywania wyjątkowo delikatnych zbiorów, takich jak chociażby truskawki, jagody albo grzyby.

Woreczki foliowe producent

Woreczki foliowe producent

Niezwykle przydatnym produktem są m.in woreczki foliowe. Producent Technoplast oferuje opakowania spożywcze, które można używać do zabezpieczania rozmaitych przedmiotów przed zabrudzeniem. Ułatwiają też segregację przedmiotów, które chcesz od siebie oddzielić. Artykuły oferowane przez naszą firmę są cienkie, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca. Mimo to są niezwykle wytrzymałe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych przedmiotów, które możesz u nas nabyć.

Wyroby mączne

pierogi ruskie kupne

W ramach naszej działalności produkujemy różne dania i wyroby garmażeryjne. Pierogi ruskie kupne powstające na naszych liniach produkcyjnych to produkty cieszące się dużą popularnością. Wszystko za sprawą naturalnych składników, których używamy do ich produkcji. Smak i jakość to dla nas najważniejsze aspekty!

Zlewozmywak

Zlew gastronomiczny - dwukomorowy

Prowadzisz restaurację bądź marzysz o kompleksowej kuchni? W Twoim wyposażeniu nie może zabraknąć takiego elementu, jak zlew gastronomiczny - dwukomorowy. Charakteryzuje się on spełnianiem kilku funkcji jednocześnie, tym samym nie zabierając zbyt wiele, tak potrzebnego w kuchniach czy restauracjach miejsca.

Szklane pojemniki na miód

Małe słoiczki

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż szklanych pojemników na miód. Małe słoiczki do przechowywania tego produktu są praktyczne, trwałe i estetyczne. Można w nich przechowywać także przetwory oraz marynaty. Oferowane pojemniki na miód będą idealnym rozwiązaniem dla każdego właściciela pasieki.

produkty ekologiczne sklep online

produkty ekologiczne sklep online

Posiadamy bogaty asortyment artykułów o naturalnym składzie. Sklep oferuje produkty ekologiczne takie jak żywność, kosmetyki oraz środki czyszczące. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów wykonanych z organicznych składników i pochodzących od certyfikowanych dostawców. Na naszym bio blogu znajdziecie Państwo również artykuły z przepisami na zdrowe dania oraz naturalną pielęgnację skóry.

Herbata bąbelkowa

Bubble Tea sklep

Potrzebujesz orzeźwiającego i soczystego napoju, ale poszukujesz czegoś nowego o wyjątkowym smaku? Nasz sklep Bubble Tea jest dobrym rozwiązaniem na takie okazje! Ta wyjątkowa receptura przyrządzania herbat zaskarbiła sobie już wielu miłośników. Różnorodność smaku tego naparu oraz dodatków w postaci kuleczek z sokiem to coś, to powinieneś wypróbować!

Coffee Hunter

Czarna herbata

Dostępna w naszej ofercie herbata liściasta jest najlepsza! Zielona herbata, a także herbata czarna i niebieska to gatunki jakie możecie u nas Państwo nabyć. Dodatkowo znajdziecie u nas Państwo podgrzewacze zaparzacze oraz inne akcesoria do herbaty i kawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i skorzystania oferty.