Oferujemy słoiki, butelki, znicze itp.

Szklane opakowania

Już od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi firmom, zajmującym się produkcją artykułów spożywczych, napojów i innych. Proponujemy różnego rodzaju szklane opakowania, takie jak słoiki, butelki, beczki, znicze itp. W zależności od potrzeb, realizujemy jednorazowe zamówienia, jednak jesteśmy otwarci także na regularną współpracę.

Kobiałki na owoce

Łubianki

Dzięki odpowiedniemu przechowywaniu warzyw i owoców można realnie zmniejszyć straty, ponoszone przez firmę z powodu ich pleśnienia czy zgniecenia. Nasze przedsiębiorstwo produkuje łubianki, które idealnie sprawdzają się nawet do przechowywania wyjątkowo delikatnych zbiorów, takich jak chociażby truskawki, jagody albo grzyby.

Wyroby mączne

pierogi ruskie kupne

W ramach naszej działalności produkujemy różne dania i wyroby garmażeryjne. Pierogi ruskie kupne powstające na naszych liniach produkcyjnych to produkty cieszące się dużą popularnością. Wszystko za sprawą naturalnych składników, których używamy do ich produkcji. Smak i jakość to dla nas najważniejsze aspekty!

Zlewozmywak

Zlew gastronomiczny - dwukomorowy

Prowadzisz restaurację bądź marzysz o kompleksowej kuchni? W Twoim wyposażeniu nie może zabraknąć takiego elementu, jak zlew gastronomiczny - dwukomorowy. Charakteryzuje się on spełnianiem kilku funkcji jednocześnie, tym samym nie zabierając zbyt wiele, tak potrzebnego w kuchniach czy restauracjach miejsca.

Szklane pojemniki na miód

Małe słoiczki

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż szklanych pojemników na miód. Małe słoiczki do przechowywania tego produktu są praktyczne, trwałe i estetyczne. Można w nich przechowywać także przetwory oraz marynaty. Oferowane pojemniki na miód będą idealnym rozwiązaniem dla każdego właściciela pasieki.

produkty ekologiczne sklep online

produkty ekologiczne sklep online

Posiadamy bogaty asortyment artykułów o naturalnym składzie. Sklep oferuje produkty ekologiczne takie jak żywność, kosmetyki oraz środki czyszczące. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów wykonanych z organicznych składników i pochodzących od certyfikowanych dostawców. Na naszym bio blogu znajdziecie Państwo również artykuły z przepisami na zdrowe dania oraz naturalną pielęgnację skóry.

Produkty wędzone

Sielawa wędzona

Aromat, którego nie da się podrobić. Zapach, który przywołuje wspomnienia. Smak, który jest naturalny i niczym niezagłuszony. Taka może być Twoja sielawa wędzona. W naszym przepisie wystarczy 1 kilogram ryby, 1 litr wody oraz 90 gramów soli, aby uzyskać dobrą jakość wyrobu oraz głęboki smak. Proces wędzenia możesz przeprowadzić wedle uznania — na gorąco albo na ciepło.

Sklep z żywnością

Zakwas buraczany

Poszukujesz smaku uzdrawiających, domowych przepisów, które karmią nie tylko ciało, ale i duszę? Zachęcamy do eksploracji naturalnego bogactwa naszych produktów. Spróbuj naszego produktu, który starannie przygotowujemy według tradycyjnej receptury. Gwarantujemy doskonały smak i maksimum zdrowotnych korzyści ze względu na mnogość witamin i minerałów zawartych w burakach. Przywróć swojemu organizmowi naturalną równowagę, zadbaj o zdrowie, otulając się komfortem domowego jadła. Udaj się teraz na podróż kulinarne z naszą starannie wyselekcjonowaną ofertą. Kup nasz ’Zakwas buraczany’ już dziś!