Sprzedaż sprzętu medycznego

Defibrylator

Witamy w firmie Walmed. Czy wiesz, że defibrylator, który znajduje się w naszej ofercie może uratować komuś życie? To sprzęt, który służy do elektrowstrząsów reanimacyjnych w momencie ustania akcji serca. Nasze urządzenie jest przenośne, ale bardzo funkcjonalne. Sprawdzi się w karetce oraz na oddziale szpitalnym. Polecamy również nowoczesne kardiomonitory do odczytywania parametrów pracy organizmu pacjentów w ciężkim stanie. Można połączyć sprzęt z innymi znajdującymi się na oddziale. Sprawdź nasze ceny.

Gabinet dentystyczny

Chirurgia stomatologiczna Poznań

Zapraszamy do naszej kliniki dentystycznej w Poznaniu. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług leczenia i zabiegów estetycznych. Jedną z naszych specjalności jest chirurgia stomatologiczna. Nie ma potrzeby obawiać się tego zabiegu. Stosujemy nowoczesne metody znieczulania i dbamy o komfort naszych pacjentów. Jeszcze tego samego dnia mogą oni wrócić do domu i oddać się codziennym czynnościom. Niekiedy tego rodzaju interwencja jest po prostu konieczna, na przykład w potrzebie usunięcia głęboko osadzonych ósemek.

Leczenie zaburzeń mowy

Afazja

W naszej poradni psychologiczno-pedagogicznej w Warszawie pomagamy dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym m.in. w zakresie logopedii czy psychiatrii. Wspieramy także osoby z zaburzeniami mowy m.in. takimi jak afazja, która spowodowana jest uszkodzeniem struktur mózgowych odpowiedzialnych u człowieka za mówienie.

Instytut Estetyczny - depilacja woskiem

Depilacja woskiem Warszawa

Zastanawiasz się, który gabinet kosmetyczny podejmuje się profesjonalnego zabiegu depilacji woskiem w Warszawie? Nie musisz daleko szukać! Instytut Estetyki to miejsce idealne właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że skontaktujesz się bezpośrednio z nami, a przekonasz się, że to rozwiązanie idealne właśnie dla Ciebie. Zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą udostępniliśmy na oficjalnej witrynie internetowej. Dzięki nam zainwestujesz w swoją urodę, wygląd zewnętrzny oraz prawdziwe piękno!

Opatrunki i farmaceutyki

Wyposażenie apteczek

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo ogromny asortyment artykułów do dezynfekcji, rękawiczek jednorazowych oraz opatrunków. Posiadamy także kompleksowe wyposażenie apteczek, w tym również wodę utlenioną, lód syntetyczny, sól fizjologiczną, a także filtry antybakteryjne i maski twarzowe.

Cennik usług

Ceny zabiegów ortopedycznych

Na naszej stronie internetowej szczegółowo opisaliśmy koszt każdej świadczonej przez nas usługi. Ceny zabiegów ortopedycznych zależą m.in. od rodzaju kontuzji uszkodzonej części układu ruchu. Podane na stronie stawki pokrywają całościowy koszt operacji i znieczulenia, hospitalizacji oraz użytych materiałów.

Psychoterapia w Krakowie

Pracownia psychoterapii

Gdy każdy dzień sprawia Ci ból, a Ty nie znajdujesz powodu, dla którego miałbyś wstawać z łóżka, to znak, że jesteś w depresji. Pomoże Ci pracownia psychoterapii w Krakowie. Będziesz potrzebował sesji długofalowej, ale po jej zakończeniu nie tylko wygrasz z problemem, ale staniesz się także znacznie silniejszą i odporniejszą psychicznie osobą. Zrób pierwszy krok. Życie jest piękne, a Ty możesz dać sobie szansę cieszyć się nim na nowo, jeśli tylko zechcesz.

Produkty dla miłośników aromatycznego jedzenia

Sklep z przyprawami

Prowadzimy sklep z przyprawami, gdzie miłośnicy doskonałego jedzenia znajdą rozwiązania, umożliwiające przyrządzenie nawet najbardziej egzotycznego dania. Oferujemy duży wybór produktów, będących specjałami z różnych stron świata. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą pełną ofertą. Jesteśmy pewni, że znajdziecie u nas wiele interesujących przypraw. Dzięki nam rozwiniecie swoje horyzonty kulinarne i spróbujecie prawdziwego smaku Italii, Turcji czy Indii. Gwarantujemy pełne zadowolenie.

Ziarnista arabica

Kawa ziarnista arabica

Jeśli potrzebna jest Wam najlepsza kawa arabica w naszym asortymencie znajdziecie jedynie te produkty, które wyróżniają się najlepszym ich smakiem i zapachem. Dzięki niemu będziecie mogli w domu czy też pracy rozkoszować się ulubionym gorącym napojem, który pobudzi Was każdego poranka. Zapraszamy do sklepu.

Skleroterapia Poznań

Cierpisz z powodu żylaków? Są już w zaawansowanym stadium? Mamy dla Ciebie mało inwazyjne, ale bardzo skuteczne rozwiązanie. Skleroterapia w Poznaniu, w Centrum Laserowym, polega na wstrzyknięciu do zmienionego chorobowo naczynia specjalnego preparatu, powodującego jego zamknięcie, obkurczenie, zwłóknienie i zanik.

Urologia

Urolog Suwałki

Zajmujemy się m.in. leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego u dzieci. W naszym Centrum Medycznym Suwałki przyjmuje urolog oraz w razie konieczności chirurg dziecięcy. Oferujemy konsultacje specjalistyczne dla pacjentów z bólem lub obrzękiem jąder czy problemami z nietrzymaniem moczu. Niepokojącym objawem jest też pieczenie podczas oddawania moczu.