Szkolenia dla firm i korporacji

Psycholog biznesu

Dynamicznie rozwijający się rynek finansowy oraz branża handlowa pociąga za sobą również wytwarzanie nowoczesnych technik sprzedaży i kontaktów z klientami. W naszym Instytucie Badań Psychologicznych mogą państwo skorzystać z kompleksowej pomocy doświadczonego psychologa biznesu. Przeprowadzi on dla państwa szkolenia, w trakcie których pracownicy oraz menadżerowie zespołów mogą zyskać nową wiedzę oraz umiejętności. Wskażemy państwu zarówno skuteczne metody służące motywowaniu zespołu, jak i nauczymy państwa efektywnie rozporządzać czasem.

Sprzedaż sprzętu medycznego

Defibrylator

Witamy w firmie Walmed. Czy wiesz, że defibrylator, który znajduje się w naszej ofercie może uratować komuś życie? To sprzęt, który służy do elektrowstrząsów reanimacyjnych w momencie ustania akcji serca. Nasze urządzenie jest przenośne, ale bardzo funkcjonalne. Sprawdzi się w karetce oraz na oddziale szpitalnym. Polecamy również nowoczesne kardiomonitory do odczytywania parametrów pracy organizmu pacjentów w ciężkim stanie. Można połączyć sprzęt z innymi znajdującymi się na oddziale. Sprawdź nasze ceny.

Oddychasz.pl

Pulsoksymetr

W celu przeprowadzanie nieinwazyjnej kontroli stopnia nasycenia krwi tlenem warto użyć profesjonalnego pulsoksymetr. To niewielkie urządzenie może dać nam bardzo dokładne pomiary. Zapraszamy więc do zapoznania się z pulsoksymetrami dostępnymi w naszej ofercie. Zadbaliśmy o to, aby zarówno w kwestii wizualne jak i funkcjonalnej mieli państwo szeroki wachlarz egzemplarzy. Urządzenia te są bardzo proste w obsłudze a ich menu jest czytelne. Obok każdej z ofert zamieściliśmy specyfikację określonego modelu.

Naprawa endoskopów - Regenemed Wojciech Pepłoński

Serwis olympus

Nasza firma Regenemed prowadzi serwis Olympus. Kompleksowo naprawiamy urządzenia medyczne tego producenta, w tym endoskopy, zapewniając w pełni fachowe podejście i profesjonalizm. Na każdą przeprowadzoną naprawę udzielamy rocznej gwarancji i jesteśmy w stanie wyeliminować nawet te większe problemy z urządzeniami.

Hair Pharma - szampony przeciw łysieniu

Szampon przeciw wypadaniu włosów

Polecamy szereg produktów, których podstawowym zadaniem jest powstrzymanie rożnych rodzajów łysienia. Na stronie Hair Pharma znajdziesz między innymi szampon przeciw wypadaniu włosów znanej marki Nubea. To odżywcze serum stworzone na bazie olejków eterycznych z cytryny oraz bergamotki. Produkt zawiera wyciąg z palmy Serenoa, który wzmacnia słabnące kosmyki i znacznie wydłuża ich cykl życiowy. najlepiej łączyć stosowanie produktu z innymi preparatami z serii - ampułkami, odzywkami i tym podobnymi.

Przychodnia Weterynaryjna - Leczenie zwierząt

pogotowie weterynaryjne chorzów

W naszej klinice zajmujemy się kompleksowym leczeniem zwierząt. Oferujemy usługi z zakresu chirurgii, kardiologii, diagnostyki czy ortopedii. Leczymy choroby tarczycy, wątroby i układu pokarmowego oraz oddechowego. Przeprowadzamy biopsje i operacje oraz zabiegi takie jak kastracja i sterylizacja. Oferujemy opiekę nad zwierzętami ciężarnymi i przeprowadzamy konsultacje. Posiadamy także laboratoria mikrobiologiczne i histopatologiczne, w których przeprowadzamy pełną analizę krwi. Przychodnia Weterynaryjna w Chorzowie czynna jest siedem dni w tygodniu oraz w święta.

Hello Dieta - catering w Legionowie

Dieta pudełkowa Warszawa

Nie każda osoba pracująca ma czas na przygotowywanie zdrowych posiłków każdego dnia, dlatego często decydują się one na fast foody. Hello Dieta to catering, w którego ofercie znajduje się smaczna dieta pudełkowa. Dostarczamy nasze posiłki, odpowiednio dostosowane do stanu zdrowotnego oraz celów naszych Klientów, pod wskazany adres na terenie Warszawy oraz Legionowa. W ofercie znajduje się wariant indywidualny, wegetariański, a także klasyczny, dla osób które po prostu chcą zredukować swoją tkankę tłuszczową.

Psycholog

Dobry psycholog i psychoterapeuta powinien posiadać odpowiednie kwalifikacje oraz cechy osobowościowe. W naszej placówce pracują osoby, które świadomie wybrały studia psychologiczne, pragnąc poznawać i pomagać ludziom. Nie dajemy rad, ale wspólnie z pacjentem pracujemy nad osiągnięciem zadowolenia i satysfakcji życiowej.

Matio - maseczka przeciw zanieczyszczeniom

Maseczka antysmogowa

Zależy Ci na tym, aby w jak najlepszy sposób zadbać o stan swojego układu oddechowego? Zależy Ci na tym, aby pełne od zanieczyszczeń miejskie powietrze nie powodowało znacznego pogorszenia stanu Twojego organizmu? Jeżeli tak, to pomocą może okazać się dla Ciebie maseczka antysmogowa oferowana przez firmę Matio Sp.z o.o. Ma ona właściwości antybakteryjno-ochronne, dzięki czemu doskonale zapobiega przedostawaniu się do organizmu wszelkich pyłów czy szkodliwych dla niego drobnoustrojów i innych substancji.

Gabinet dentystyczny

Chirurgia stomatologiczna Poznań

Zapraszamy do naszej kliniki dentystycznej w Poznaniu. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług leczenia i zabiegów estetycznych. Jedną z naszych specjalności jest chirurgia stomatologiczna. Nie ma potrzeby obawiać się tego zabiegu. Stosujemy nowoczesne metody znieczulania i dbamy o komfort naszych pacjentów. Jeszcze tego samego dnia mogą oni wrócić do domu i oddać się codziennym czynnościom. Niekiedy tego rodzaju interwencja jest po prostu konieczna, na przykład w potrzebie usunięcia głęboko osadzonych ósemek.

Prywatna placówka dla seniorów

Dom opieki ceny

Kiedy dla starszego człowieka przychodzi czas, kiedy każda codzienna aktywność wiąże się z ogromnym wysiłkiem, warto zgłosić się do miejsca, w którym każdy uzyska wsparcie i niezbędną pomoc lekarską. Jednym z takich miejsc jest z pewnością nasz warszawski, prywatny dom opieki. Ceny pobytu zawsze są dostosowane do możliwości seniorów.

Kompleksowa i specjalistyczna pomoc dla Waszych pupili

Przychodnia weterynaryjna

Dla wielu osób to właśnie zwierzęta są największymi przyjaciółmi. Jednocześnie, stworzenia te niezwykle często stają się członkami rodziny, których opłakujemy równie silnie jak człowieka. Przychodnia Weterynaryjna Vetriver proponuje swoim Pacjentom kompleksową oraz specjalistyczną pomoc pełną empatii.