Instytut Estetyczny - depilacja woskiem

Depilacja woskiem Warszawa

Zastanawiasz się, który gabinet kosmetyczny podejmuje się profesjonalnego zabiegu depilacji woskiem w Warszawie? Nie musisz daleko szukać! Instytut Estetyki to miejsce idealne właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że skontaktujesz się bezpośrednio z nami, a przekonasz się, że to rozwiązanie idealne właśnie dla Ciebie. Zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą udostępniliśmy na oficjalnej witrynie internetowej. Dzięki nam zainwestujesz w swoją urodę, wygląd zewnętrzny oraz prawdziwe piękno!

Opatrunki i farmaceutyki

Wyposażenie apteczek

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo ogromny asortyment artykułów do dezynfekcji, rękawiczek jednorazowych oraz opatrunków. Posiadamy także kompleksowe wyposażenie apteczek, w tym również wodę utlenioną, lód syntetyczny, sól fizjologiczną, a także filtry antybakteryjne i maski twarzowe.

Skleroterapia Poznań

Skleroterapia Poznań

Cierpisz z powodu żylaków? Są już w zaawansowanym stadium? Mamy dla Ciebie mało inwazyjne, ale bardzo skuteczne rozwiązanie. Skleroterapia w Poznaniu, w Centrum Laserowym, polega na wstrzyknięciu do zmienionego chorobowo naczynia specjalnego preparatu, powodującego jego zamknięcie, obkurczenie, zwłóknienie i zanik.

Urologia

Urolog Suwałki

Zajmujemy się m.in. leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego u dzieci. W naszym Centrum Medycznym Suwałki przyjmuje urolog oraz w razie konieczności chirurg dziecięcy. Oferujemy konsultacje specjalistyczne dla pacjentów z bólem lub obrzękiem jąder czy problemami z nietrzymaniem moczu. Niepokojącym objawem jest też pieczenie podczas oddawania moczu.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Z myślą o wymagających klientach powstała nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Dysponujemy sprawnym i funkcjonalnym sprzętem, który ułatwi życie osobom chorym czy kontuzjowanym i przyspieszy powrót do zdrowia. Dzięki nam nie będziesz musiał narażać się na duże wydatki związane z zakupem potrzebnego sprzętu - wynajmując go, zaoszczędzisz potrzebne pieniądze. Odwiedź naszą stronę i sprawdź, jak atrakcyjną ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajduje się cennik oraz informacje kontaktowe.

Naturoterapia

Naturoterapia

Zajmujemy się medycyną niekonwencjonalną, a także ziołolecznictwem. Naturoterapia wykorzystywana jest do oczyszczania organizmu zarówno z wszelkiego rodzaju toksyn, jak i pasożytów, a także do niwelowania skutków i wspierania leczenia boreliozy. Naszym celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz całościowe leczenie organizmu bez użycia środków chemicznych.

Podologik

Hurtownia podologiczna

Nasza firma zajmuje się sprzedażą preparatów dla osób które zmagają się ze zniszczoną skórą stóp. Nasz sklep podologiczny oferuje maść z naturalnymi olejkami, która nie tylko regeneruje, ale również przynosi uczucie ulgi i intensywnie nawilża. Maść dobrze sprawdzi się również u osób mających grzybicę stóp. W ofercie naszej hurtowni mamy również fotele, wkładki do butów i więcej.

Urządzenie do mierzenia pulsu

pulsoksymetr napalcowy

Sklep, w którym znajdują się akcesoria i sprzęt medyczny wykorzystywany zarówno podczas terapii, diagnostyki, jak i monitorowania pacjentów. W sprzedaży dostępne są takie pozycje, jak pulsoksymetr napalcowy, maski tlenowe dla dorosłych oraz dla dzieci, defibrylatory, a także apteczki pierwszej pomocy.

Opieka nad osobami starszymi

Dom starców

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy całodobowa opieka wraz z pełnym zakresem zajęć i warsztatów. Nasz dom starców zapewnia ciepłą, domową atmosferę. Do dyspozycji podopiecznych oddajemy komfortowe noclegi, oferujemy także posiłki zgodne z wymaganiami dietetycznymi. Istnieje możliwość noclegów na czas weekendu, urlopu lub w wybrane dni.

Pomoc psychoterapeuty

Konsultacje psychologiczne

Misją naszego gabinetu psychologicznego jest kompleksowa pomoc psychologiczna. W ofercie posiadamy między innymi psychoterapię dla par, rodzin oraz indywidualną. Ponadto przeprowadzamy profesjonalne badania i konsultacje psychologiczne oraz treningi interpersonalne. Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzania naszej strony internetowej.

Okulistyka Poznań

Okulistyka Poznań

Badanie wzroku, pola widzenia, ciśnienia wewnątrzgałkowego, diagnostyka zaćmy oraz jaskry to tylko niektóre z usług, które wykonujemy w naszej klinice w Poznaniu. Okulistyka, którą się zajmujemy, to dziedzina medycyny koncentrująca się na leczeniu i profilaktyce jednego z ważniejszych narządów poznawczych. Naszymi pacjentami są zarówno noworodki, dzieci, jak i osoby dorosłe - przez wizytą w gabinecie zachęcamy do kontaktu. Część badań, które wykonujemy na miejscu wymaga wcześniejszego przygotowania ze strony pacjenta.

Leczenie kanałowe Poznań

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Nasz gabinet w Poznaniu korzysta z udogodnień, które dostarczył rozwój technologiczny medycyny. Dlatego też oferujemy Państwu leczenie kanałowe pod mikroskopem, które przynosi znacznie lepsze rezultaty, aniżeli konwencjonalne metody oczyszczania połączeń nerwowych. Możliwość powiększenia wnętrza miazgi zęba pozwala na jej dokładne oczyszczenie, a także dobranie odpowiedniej ilości specjalistycznego materiału, którym wypełnia się końcówki nerwowe, a więc guptaperki. Pozwala to również uniknąć skutków ubocznych.

Usunięcie zębów mądrości

Zabieg usunięcia ósemki

Ich wyrzynanie się jest bolesne, a później często się psują. Zęby mądrości często są wyrywane właśnie z tych powodów. Zabieg usunięcia ósemki jest poprzedzany tomografią komputerową i polega na chwyceniu zęba kleszczami i wyrwaniu. Wcześniej pacjentowi podawane jest miejscowe znieczulenie. Po wyrwaniu zęba można odczuwać ból.

Dbaj o swoją skórę

Leczenie łuszczycy

W klinice włosa Hair Medica przyjmujemy również pacjentów na leczenie łuszczycy. Choroba ta ma podłoże genetyczne, ale może wystąpić również wskutek silnego stresu bądź traumy. Ma skłonność do nawracania, nawet gdy uda nam się ją na jakiś czas poskromić. Jest nieestetyczna i powoduje wiele kompleksów u chorujących na nią osób. Nie sprzyja też utrzymaniu w dobrym stanie włosów, co jest dotkliwe szczególnie dla kobiet. Nasi specjaliści oferują nowoczesne metody terapii z pozytywnymi skutkami. Zapraszamy.