Poradnia psychoterapeutyczna

Psychoterapeuta Kraków

Zdrowie psychiczne jest tak samo ważne, a nawet ważniejsze niż fizyczne. To dwa czynniki, które są ze sobą nierozerwalnie związane. W naszej ofercie znajdą Państwo specjalistyczne porady mające na celu pomóc Państwu na odzyskanie równowagi między tymi dwoma pierwiastkami. Do Państwa dyspozycji pozostaje między innymi doświadczony psycholog, psychiatra, seksuolog oraz psychoterapeuta. Nasze poradnie zlokalizowane są w Krakowie, w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku miasta. Zapraszamy na konsultację.

Dach nad głową dla ofiar wojen

Schronienie pomoc

W ramach naszej działalności otaczamy opieką osoby, które straciły swój dobytek w wyniku toczących się w regionie konfliktów. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewnić wypędzonym schronienie i podstawową pomoc. Dostarczamy przedmioty codziennej potrzeby oraz zapewniamy materiały do wybudowania przynajmniej tymczasowego dachu nad głową.

Zakład pogrzebowy

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży zajmującej się organizacją pochówków. Nasz zakład pogrzebowy z Warszawy to godny zaufania zespół, podchodzący do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem. Zajmujemy się przygotowaniem całej oprawy ceremonii oraz zawsze staramy się dostosować do Państwa możliwości finansowych.