Rodzinne imprezy okolicznościowe - Hotel Olympic sp. z o. o.

Wesele Wielkopolska

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z unikalnej oferty naszego hotelu, jeśli tym, czego Państwo szukają jest tani nocleg w Wielkopolsce. Oferujemy atrakcyjne, nowoczesne pokoje, a także możliwość organizacji imprez okolicznościowych takich jak: wesele, komunia, jak również bankiety i konferencje. Polecamy!

Kompleks rekreacyjny dla całej rodziny

Wyspa Wisła

U nas na świetnie będą się bawić zarówno rodzice, jak i ich pociechy. Wyspa Wisła to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny, gdzie w czasie wolnym można odetchnąć na łonie natury, skorzystać z atrakcji sportowych i zjeść pyszny posiłek w naszej restauracji serwującej dania złożone z lokalnych i sezonowych produktów. Zarówno dzieci, jak i rodzice będą mogli cieszyć się nietypowymi rozrywkami - np. połowem ryb w pobliskim akwenie, zjazdami na torze saneczkowym czy treningiem w strefie cross-treningu.

http://www.willaanna.pl/

Apartamenty w górach

Zapraszamy na wyjątkowe, niezapomniane wakacje do malowniczo położonej w Kotlinie Jeleniogórskiej miejscowości Szklarska Poręba. Willa Anna to elegancka, staroświecka leśniczówka, położona wśród zieleni, w rozległym ogrodzie, a jednocześnie niedaleko miasta i okolicznych atrakcji turystycznych. Znajdują się w niej 4 samodzielne, w pełni wyposażone apartamenty z kuchnią i łazienką, urządzone w eleganckim, tradycyjnym stylu. Obiekt dostępny jest do wynajęcia przez cały rok, a do dyspozycji Gości oddajemy między innymi rowery górskie, saunę oraz zarybiony staw dla wędkarzy.