Rodzinne imprezy okolicznościowe - Hotel Olympic sp. z o. o.

Wesele Wielkopolska

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z unikalnej oferty naszego hotelu, jeśli tym, czego Państwo szukają jest tani nocleg w Wielkopolsce. Oferujemy atrakcyjne, nowoczesne pokoje, a także możliwość organizacji imprez okolicznościowych takich jak: wesele, komunia, jak również bankiety i konferencje. Polecamy!

Luksusowe i tanie apartamenty Zakopane

Tanie apartamenty Zakopane

Mieszkańcy Zakopanego wiedzą, że dla każdy ceni swój portfel, liczy się więc każda złotówka. Znajdź najlepsze dla siebie tanie apartamenty - Zakopane jest miastem, w którym łatwo znaleźć hotel o atrakcyjnych cenach. Jeśli jesteś turystą, to z pewnością z twojej firmy przyjedzie do Zakopanego przynajmniej kilka, kilkanaście osób. Aby nie generować dodatkowych kosztów, poszukaj dla wszystkich swoich osób noclegi czy tanie apartamenty w Zakopanem. Zapraszamy.

Wydawanie pozwoleń na wyjazd - Perfect

Wizy Australia

Chciałbyś rozpocząć życie za granicą? Nasi eksperci z biura Perfect pomagają naszym klientom w uzyskiwaniu wizy do Australii, a także informują o wszelkich niezbędnych formalnościach związanych z organizacją przelotu, zakwaterowaniem oraz poszukiwaniem uczelni lub zakładu pracy. Dysponujemy ogromną wiedzą na temat kontynentu, dzięki czemu możesz liczyć na fachowe wsparcie oraz pewność, że bez problemu odnajdziesz się w nowej rzeczywistości. Z nami podszkolisz język, poznasz inną kulturę oraz w zadowalający sposób rozwiniesz swoją karierę.

Akademia Bursztynu - wycieczki szkolne dla każdego

Zielona szkoła

Naszym celem jest organizacja wyjątkowych wyjazdów, podczas których dzieci będą miały możliwość fantastycznego wypoczynku, a jednocześnie najlepszego rozwoju. Akademia Bursztynu planuje i realizuje wycieczki klasowe, podczas których Wasi podopieczni w zupełnie naturalny sposób będą przyswajać wiedzę historyczną, geograficzną, a także przyrodniczą. Co więcej, dzięki ciekawej i urozmaiconej formie edukacyjnej nauka będzie dla nich fantastyczną, pełną rozwijających przygód i angażującą uwagę zabawą.

Kompleks rekreacyjny dla całej rodziny

Wyspa Wisła

U nas na świetnie będą się bawić zarówno rodzice, jak i ich pociechy. Wyspa Wisła to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny, gdzie w czasie wolnym można odetchnąć na łonie natury, skorzystać z atrakcji sportowych i zjeść pyszny posiłek w naszej restauracji serwującej dania złożone z lokalnych i sezonowych produktów. Zarówno dzieci, jak i rodzice będą mogli cieszyć się nietypowymi rozrywkami - np. połowem ryb w pobliskim akwenie, zjazdami na torze saneczkowym czy treningiem w strefie cross-treningu.