Basen SPA kujawsko-pomorskie

Basen Toruń

Posiadamy komfortowo urządzone pokoje, doskonałą gastronomie i ciekawe atrakcje, w tym basen. Toruń, znajdujący się nieopodal, oferuje zaś interesujące zabytki architektury gotyckiej. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi, wysoki standard wypoczynku i niezapomniane chwile. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji już teraz!

Noclegi Zakopane w serwisie E-Turysta

Stolica Tatr ma dużo do zaoferowania. Dlatego właśnie w sezonie tak trudno w tym mieście o noclegi. Zakopane staje się bowiem niezwykle popularne - szybki wzrost liczby turystów sprawia, że dla tych mniej zapobiegliwych może w niektórych sytuacjach braknąć miejsca. Wszystkim polecamy nasz agregator zawierający mnóstwo ofert noclegowych.

Stara Poczta

Noclegi

Szukasz nowoczesnych i jednocześnie pełnych ciszy i spokoju noclegów? Zambrów stoi przed tobą otworem. Podlasie to rejony doskonałe dla osób pragnących wyciszyć wszystkie zmysły, ukoić nerwy i odpocząć od codziennych obowiązków. Otoczenie tradycyjnej i charakterystycznej dla polskich krajobrazów fauny i flory bez wątpienia w tym pomoże. To także sposobność na całkowite oderwanie się od współczesności. Oferujemy państwu doskonale przygotowane pokoje, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

Rejsy na greckie wyspy

Rejs na symi

Wakacje na Rodos to idealny czas na zwiedzenie również mniej znanych, sąsiednich wysepek. Nasze biuro proponuje rejs na Symi. Znajduje się niedaleko wybrzeża Turcji i można na niej poczuć wyjątkowy, wschodni klimat. Z nami zwiedzą Państwo Panormitis i Klasztor św. Michała Archanioła. Będą mogli też Państwo odpocząć na jednej z najpiękniejszych plaż.

Nowoczesne SPA

SPA Kaszuby

Idealnym pomysłem na udany wypoczynek jest skorzystanie z oferty z hotelu posiadającego gabinet odnowy biologicznej. Hotel Kiston posiada SPA na Kaszubach, wykonujące różnorodne, profesjonalne zabiegi, których celem jest zapewnienie relaksu, a także odmłodzenie wyglądu i poprawienie stanu skóry. W ofercie gabinetu znajdują się masaże, zabiegi na twarz oraz zabiegi na całe ciało. Proponujemy terapie na skórę wykorzystujące nowoczesne sposoby i profesjonalne kosmetyki, a także specjalistyczne zabiegi.

Hotel

Noclegi Starachowice

Chcesz spędzić rodzinny weekend z dala od domu? A może szukasz romantycznego hotelu ze strefą SPA, żeby razem z drugą połówką zrelaksować się po ciężkim tygodniu pracy? Nasz hotel oferuje noclegi w Starachowicach i serdecznie zaprasza wszystkich turystów i okolicznych mieszkańców do skorzystania z oferty.