Kompleks rekreacyjny dla całej rodziny

Wyspa Wisła

U nas na świetnie będą się bawić zarówno rodzice, jak i ich pociechy. Wyspa Wisła to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny, gdzie w czasie wolnym można odetchnąć na łonie natury, skorzystać z atrakcji sportowych i zjeść pyszny posiłek w naszej restauracji serwującej dania złożone z lokalnych i sezonowych produktów. Zarówno dzieci, jak i rodzice będą mogli cieszyć się nietypowymi rozrywkami - np. połowem ryb w pobliskim akwenie, zjazdami na torze saneczkowym czy treningiem w strefie cross-treningu.

Wakacje Jastrzębia Góra

Serdecznie zapraszamy Państwa na wakacje nad morzem, w Jastrzębiej Górze, które z pewnością spełnią wszelkie Państwa oczekiwania. W naszym wyjątkowym apartamentowcu czeka na Państwa całą rodzinę szereg atrakcji, które pozwolą wspaniale się bawić, nawet jeśli pogoda za oknem nie dopisuje. Oferujemy wakacje obfitujące w rozrywki. Zapraszamy!

Wypoczynek nad morzem

Spa nad morzem promocje

Nasz hotel w Jarosławcu Krol Plaza to idealnie miejsce wypoczynku podczas wakacji i nie tylko. Posiadamy wiele doskonale urządzonych, indywidualnie zaprojektowanych apartamentów, które spełnią wszystkie wymagania gości. Proponujemy także luksusowe SPA nad morzem. Promocje dostępne w naszej ofercie obejmują masaże różnego typu, które pozwolą na pełen relaks zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne kosmetyki o naturalnych składach, które nie uczulają, a ich działanie jest wyjątkowo skuteczne.