Aranżacje domów i biur w Krakowie

Architekt wnętrz małopolskie

Zajmujemy się aranżacją pomieszczeń mieszkalnych, jak i komercyjnych, biurowych czy gastronomicznych w Krakowie oraz okolicach. Nasz architekt wnętrz świadczy usługi w całej Małopolsce, a także online na terenie kraju. Poza tym zajmujemy się home stagingiem, który wpływa często na cenę nieruchomości oraz realizujemy szkolenia.

Idealne wnętrze z różnokolorowymi meblami

meble łazienkowe granatowe

W naszym sklepie znajdziesz idealne wyposażenie w różnych kolorach dopasowanych do różnego typu wnętrz. Przykładem mogą być meble łazienkowe granatowe, które swoim kolorem świetnie ożywią styl każdego wnętrza. Do zaoferowania mamy o wiele więcej, dlatego w asortymencie znajdziesz wszystko, co trzeba!

Zielone dekoracje

Rośliny doniczkowe domowe

W szerokiej ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdziesz między innymi rośliny doniczkowe domowe. Ciekawe rozwiązania dostępne w poniższej kategorii idealnie sprawdzają się jako wyjątkowa i niestandardowa dekoracja wnętrz. Jeśli cenisz sobie zieleń i nietuzinkowe ozdoby, z pewnością jesteś we właściwym miejscu.

Sklep z ozdobami

Dekoracje vintage

Nowoczesne ozdoby nie spodobają się każdemu. Niektórzy uważają, że brakuje im charakteru. Dekoracje vintage z kolei określane są jako te posiadające ogromną wartość. W naszym sklepie znajdziesz je w różnych rodzajach i kształtach, na przykład: gałki do mebli, wieszaki, klamki, zegary, szyldy i wsporniki.

Hurtownia tkanin Poznań

Hurtownia tkanin Poznań

Prowadzona przez nas hurtownia tkanin w Poznaniu posiada w swoim asortymencie rozmaite tekstylia - w różnych fakturach i kolorach. Nasze produkty kierujemy do firm oraz klientów indywidualnych. W ofercie dostępne są różne rodzaje artykułów welurowych, wiskozowych czy bawełnianych, trwałych i przyjemnych w użytkowaniu, w tym także specjalnych tkanin dla dzieci. Zapraszamy do zakupów

Liczba stron: 2 « 1 2